Szukaj

Lara Gessler przygotowuje się do porodu. Zdjęcie w bikini zachwyciło internautów: „Ale ma Pani zgrabny brzuszek”

Lara Gessler w bikini

Lara Gessler w bikini

Lara Gessler powoli odlicza dni do porodu. Zadbała o dobre samopoczucie i wybrała się na krótki wypoczynek. Zdjęciem w bikini zachwyciła internautów. Jak wygląda?

Lara Gessler i Piotr Szeląg znają płeć i wybrali już imię dla swojego pierwszego dziecka, które pojawi się na przełomie września i października. W jednym z wywiadów celebrytka przyznała, że wiedzą, kto im się urodzi:

(…) Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie – powiedziała.

Potem w sprytny sposób zdradziła, że urodzi jej się córeczka, mimo że już wcześniej wygadała się na ten temat szczęśliwa przyszła babcia, Magda Gessler. Lara otwarcie mówi także, że w ciąży czuje się rewelacyjne. Czerpie radość ze stanu oczekiwania na pierwszego potomka, jak tylko może. Nie zrezygnowała też z pracy, ale od czasu do czasu wybiera się na relaks.

Lara Gessler w bikini pochwaliła się brzuszkiem

Chociaż termin porodu młodej mamy zbliża się wielkimi krokami, to ona ani myśli o tym, by spędzać czas oczekiwania w bezczynności. Restauratorka wraz z Piotrem Szelągiem przeprowadzili się do nowego mieszkania. Nie zaniedbuje także swoich biznesów. Jednak od czasu do czasu funduje sobie odpoczynek. Zdjęciem z jacuzzi zachwyciła fanów.

Na zdjęciu autorstwa przyszłego taty, widzimy ciężarną Larę, która w bikini relaksuje się w jacuzzi.

Dla higieny umysłu, warto czasem zmienić otoczenie – napisała.

Termin porodu tuż, tuż, a Lara prezentuje się świetnie. Docenili to także internauci, którzy zasypali post komplementami.

  • Śliczna „ciężarówka”.
  • Ale ma Pani zgrabny brzuszek. Ja w trzecim trymestrze się toczylam.
  • Ślicznie Pani wyglądali widać ogromna radość…pięknego weekendu.
  • Ale pani jest fajna – piszą fani.

Trzeba się z nimi zgodzić, gdyż Lara prezentuje się świetnie, a zgrabny brzuszek wcale nie zwiastuje rychłego rozwiązania.


Lara Gessler w bikini

Lara Gessler w bikini

Lara Gessler w ciąży odpoczywa na Mazurach

Lara Gessler w ciąży odpoczywa na Mazurach

Lara Gessler

Lara Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×