Szukaj

Lara Gessler w krótkiej, czerwonej sukience. Brzuszek rośnie, a ona coraz piękniejsza

Lara Gessler w czerwonej sukience

Lara Gessler w czerwonej sukience

Lara Gessler zachwyca na kolejnym zdjęciu z serii tych z brzuszkiem. Przyszła mama wygląda coraz lepiej, a krągłości rosną. Zobaczcie, jak wygląda w obiektywie Piotra Szeląga.

Lara Gessler już niedługo zacznie odliczać dni do narodzin swojego pierwszego dziecka. Póki co tworzy niezły album na swoich social mediach, w którym dokumentuje, jak wygląda w różnych etapach ciąży. Jej brzuszek jest coraz większy, a ona pięknieje z każdym dniem. Tym razem fotografię wykonał ojciec jej dziecka, ukochany Piotr Szeląg.

 Lara Gessler w czerwonej sukience

Lara i jej partner już wiedzą, jakiej płci będzie ich dziecko i wybrali dla niego imię. Zdradziła to podczas wywiadu z naszą reporterką.

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

To, że Lara ciążę znosi świetnie, widać gołym okiem. Zdjęcia, jakimi dzieli się w sieci, są zachwycające. Przyszła mama pięknieje z każdym dniem. Idąc tropem przesądów, powinna urodzić chłopca, bo podobno wtedy kobiety zyskują na urodzie.

Tym razem restauratorka czaruje w czerwonej sukience z falbankami. Zdjęcie zrobił jej Piotr Szeląg. Lara wygląda świetnie.

Życzę nam wszystkim, żebyśmy patrzyli na siebie wzajemnie z życzliwością, szacunkiem i zrozumieniem. Wszyscy chcemy być kochani i akceptowani. Na szczęście, nie ma jednej puli szczęścia na świecie, starczy dla każdego! ♥️
#love #miłość #niedziela #dobro #red #wierzęwpolskę #mumtobe
Foto @piotr.szelag – napisała.

Fotografią Lary zachwycili się fani, którzy piszą, że kwitnie w ciąży, a zdjęcie zrobione przez Piotra pokazuje, ile jest między nimi uczucia.


Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler - wybory prezydenckie 2020

Lara Gessler - wybory prezydenckie 2020

Lara Gessler

Lara Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×