Szukaj

Bal TVN 2019: Lara Gessler pokazała swojego nowego partnera! To był wielki i bardzo romantyczny debiut pary

Lara Gessler na Balu TVN 2019 pojawiła się nie tylko niebanalnie ubrana, do czego już nas zdążyła przyzwyczaić, ale także z nowym partnerem, który również zaskoczył stylizacją. Zobaczcie, jak wyglądali.

Lara Gessler rozwiodła się w mężem, Pawłem Ruczem, w maju tego roku. Ich małżeństwo trwało półtora roku. Od jakiegoś czasu wiadomo, że ma nową miłość. Nie pojawiała się jednak z wybrankiem publicznie, teraz zaskoczyła wszystkich i przyprowadziła partnera, Piotra, właściciela jednej z warszawskich kancelarii prawnych, na tegoroczny Bal TVN-u na rzecz Fundacji Nie jesteś sam. Oboje wyglądali niezwykle oryginalnie.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Lara Gessler z nowym partnerem na Balu TVN 2019

Lara Gessler nałożyła bardzo odważną kreację. Ma nienaganną figurę, więc mogła sobie pozwolić na odsłonięcie nóg. Kokieteryjnie zakrywała je przezroczystą tkaniną, pozornie długiej spódnicy. Górę sukienki, która była skonstruowana, jak body baleriny, charakteryzował głęboki V-dekolt.

Stylizacja zdecydowanie więcej odkrywała niż zakrywała.Włosy Lara zaczesała gładko, wpinając w nie piękną ozdobę. Na stopach miała delikatne sandałki na obcasie, a w ręku mała srebrną torebkę-tubę. Makijaż delikatny, rozświetlający twarz. Nie można odebrać odwagi celebrytce, bo zdecydowanie nie każda kobieta mogłaby pokusić się o taki look. Jej partner przybył w wariacji na temat smokingu.

Klasyczny krój przełamał szarą kolorystyką i kapeluszem z szerokim rondem. Na nogi założył czarne lakierki. Niezwykle oryginalnie. Nie można było przejść obok nich obojętnie, to pewne.

Zobacz: Bal TVN 2019: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w tak mocno powycinanej kreacji! Co za dekolt!

Kim jest nowy partner Lary Gessler?

Wiadomo tylko, że od niedawna pokazują się razem publicznie, a Piotr jest właścicielem jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Lara stosunkowo niedawno się rozwiodła, więc można podejrzewać, że kolejna relacja będzie stopniowo, powoli nabierać tempa.

Zobacz: Marina Łuczenko zachwyciła na Balu TVN 2019. Kreacja w oscarowym stylu. Jedno słowo: Obłędnie!


Lara Gessler z nowym partnerem idą na Bal TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem idą na Bal TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem w drodze na Bal TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem w drodze na Bal TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem - Bal TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem - Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×