Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie po ślubie. W hotelu czekała na nią niespodzianka. Ale romantycznie!

Lara Gessler ślub

Lara Gessler ślub

Lara Gessler pokazał pierwsze zdjęcie po ślubie z Piotrem Szelągiem. Córka restauratorki pochwaliła się niespodzianką, jaka czekała w hotelu.

Lara Gessler odziedziczyła miłość do gotowania po swojej mamie – Magdzie Gessler. 32-latka uczyła się we French Culinary Instytut w Nowym Jorku. To tam dowiedziała się, jak umiejętnie zarządzać zespołem oraz prowadzić swój biznes. Pomimo wielu zajętości udało jej się również ułożyć życie prywatne.

Lara i Piotr Szeląg niedawno obchodzili pierwszą rocznicę małżeństwa. Ślub odbył się chwilę przed narodzinami ich córki Neny. Gwiazda stara się chronić prywatność jak tylko może. Nie zawsze jednak jej się to udaje. O ciąży poinformowała dopiero, gdy nie dało się jej ukryć. Wkrótce została szczęśliwą mamą. Młodzi rodzicie, zaczęli wtedy chętniej dzielić się z odbiorcami smaczkami z życia osobistego.

Restauratorka nigdy nie ukrywała swojego stosunku do ślubów. Uważa, że nie mają dla niej już tak wielkiego znaczenia jak kiedyś:

Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana – wyznała.

Lara Gessler opublikowała pierwsze zdjęcie po ślubie

Jak się jednak okazało, ich światopogląd diametralnie się zmienił. Para postanowiła wziąć drugi ślub. Tym razem jednak zdecydowali się zrobić to nieco inaczej niż za pierwszym razem. Ceremonia odbyła się w Zakopanem, gdzie po raz pierwszy zostali sfotografowani w swoim towarzystwie. Wnioskować można, że tak po raz drugi powiedzieli sobie na tarasie lub balkonie. Cała sceneria robiła iście romantyczny klimat.

Wśród zaproszonych nie brakowało gwiazd. Na uroczystości pojawił się Piotr Czaykowski, który był prowadzącym, a także m.in.: Mateusz Gessler, Krzysztof Jankowski Jankes, Piotr Kupisz czy Natalia Klimas.

Na Instagramie Lary pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie po ślubie. Widać na nim rozsypane płatki róż na łóżku. Zdaje się, że noc była równie romantyczna, co cała uroczystość.


Lara Gessler po ślubie

Lara Gessler po ślubie

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Lara Gessler, Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler, Piotr Szeląg - drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×