Lara Gessler wyeksponowała duży, ciążowy brzuszek. Poród lada dzień, a ona wygląda coraz wspanialej!

Lara Gessler pokazała brzuch

Lara Gessler pokazała brzuch

Lara Gessler niedługo urodzi. Właśnie po raz kolejny pokazała zdjęcie z wyeksponowanym ciążowym brzuszkiem. Jak się prezentuje influencerka?

Lara Gessler to córka Magdy Gessler. Odziedziczyła po niej talent. Współprowadzi rodzinną cukiernię Słodki słony i napisała książkę z przepisami kulinarnymi. Od dwóch lat jest żoną Piotra Szeląga. Owocem związku jest córka Nena. W marcu 2022 roku rodzice dziewczynki przekazali, że spodziewają się drugiego dziecka.

Po czasie Lara ujawniła płeć przyszłego potomka– to chłopiec. Nie zdradziła przy tym, jak da mu na imię. Dziś z kolei zamieściła na Instagramie nowe zdjęcia z widocznym ciążowym brzuszkiem. Do porodu zostało niewiele czasu.

Lara Gessler wyeksponowała ciążowe kształty. Jak wygląda?

Zaprezentowała się w zielonym topie, spodenkach w tym samym kolorze i koszuli. Koszula była rozpięta w taki sposób, aby jak najbardziej odsłonić brzuch.

Followersi zareagowali entuzjastycznie:

  • Ale super wyglądasz.

  • Ciąża Ci służy.

  • Kwitniesz – komentowali.

Trudno się nie zgodzić.

Lara Gessler nie ma lekko przez nazwisko po sławnej matce

Pod koniec zeszłego miesiąca córka Magdy pojawiła się w podcaście Magdy Mołek, w którym opowiedziała o tym, jak trudno jest nosić nazwisko po sławnym rodzicu.

No straty są, straty są spore, bo straty przede wszystkim dotyczą założeń, czyli znowu dotyczą tego, co ludzie lubią myśleć. Ludzie mają wyobrażenie, że kiedy masz taką mamę jak ja, to żyjesz jak na dworze królewskim. To znaczy nie musisz pracować, nie musisz nic robić. Ktoś mi jakiś czas temu napisał: „Boże, to ty pracujesz?” Tak jakby: „Ale po co?”. Ja mówię, naprawdę zaskakujące jest to w ogóle pytanie – zdradziła.

Nie kryła, że zaszufladkowanie ją boli:

Jeśli chodzi o szkody, które robi nazwisko Gessler, to przede wszystkim absolutnie wykreśla przychylność interpretacji. Totalnie. W sensie jest negatywna. Masz zawód córka, choćbyś cokolwiek nie zrobił, jakiegokolwiek tytułu naukowego nie miał, to w ogóle nie ma znaczenia, bo wszystko się wydaje banalne wobec czegoś, co zna szeroka Polska.

Pełna rozmowa poniżej.


Lara Gessler pokazała brzuch

Lara Gessler pokazała brzuch

lara_gessler_284320056_757307231940535_3541061804866506933_n
Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×