Lara Gessler w zmysłowej sesji ciążowej. Na zdjęciach odsłoniła wszystko. Żadna z gwiazd nie była tak odważna. „Dosłownie magia”

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler już niedługo powita na świecie upragnionego synka. W oczekiwaniu na przyjście na świat drugiego dziecka zdecydowała się na bardzo zmysłową sesję ciążową. Wygląda niesamowicie!

Lara Gessler na salony wkroczyła kilka lat temu. Córka Magdy Gessler po rodzicach odziedziczyła zamiłowanie do kulinariów, ale też szybko znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Pomaga prowadzić rodzinne biznesy i ma też swój własny lokal. Pisze także książki związane z tematem gastronomii, ale to wszystko udaje jej się łączyć z udanym życiem prywatnym. Dwa lata temu po raz drugi wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Piotr Szeląg, a para doczekała się już jednego dziecka. Wspólnie wychowują uroczą córeczkę, Larę.

Pierwszy ślub zakochani wzięli na kilka dni przed narodzinami dziewczynki. Kolejny raz przysięgali sobie zimą i wtedy urządzili huczne wesele. Kilka miesięcy po ceremonii pochwalili się, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Tym razem wiadomo, że niebawem powitają na świecie synka.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna – napisała w sieci.

Lara Gessler w zmysłowej sesji ciążowej

Lara w czasie każdej ciąży nie ukrywała swoich krągłości przed światem. Młoda restauratorka chętnie chwaliła się publicznie krągłościami i zakładała odważne stroje odsłaniające brzuszek. Teraz zdecydowała się pochwalić fanom, których w sieci zgromadziła całkiem sporą ilość, efektami sesji ciążowej.

Nie może dziwić, że przyszła mama zdecydowała się na tak nietypowe ujęcia. Lara zdecydowanie nie jest banalną osobowością, a jej sesja ciążowa to prawdziwe dzieło sztuki. Ubrana jedynie w zwiewną koronkową suknię pływa w jeziorze, czy pozuje na moście. Zrezygnowała też z bielizny i podkreśliła strojem wszystkie atuty kobiety w odmiennym stanie.

Od świtu, do zmierzchu.
Chwile, o których marzyłam. Czekamy na Ciebie – podpisała galerię zdjęć.

Bardzo zmysłowe ujęcia sprawiły, że na profilu przyszłej mamy pojawiło się mnóstwo komplementów.

  • Bardzo wspaniałe. Odnajduje w tych kadrach siebie i swoją ciąże. Och jak miło pokarmic dusze – napisała Aleksandra Domańska.
  • Pięknie.
  • Cudo.
  • Dla takiej sesji mogłabym być 3ci raz w ciąży…
  • Piękna sesja. Wygląda Pani zjawiskowo.
  • Dosłownie magia.

Ciężko nie zgodzić się z internautami. My również jesteśmy zachwyceni tymi fotografiami. Więcej zdjęć Lary z tej sesji zobaczycie w naszej galerii.


Lara Gessler w sesji ciążowej

Lara Gessler w sesji ciążowej

Lara Gessler w sesji ciążowej

Lara Gessler w sesji ciążowej

Lara Gessler w sesji ciążowej

Lara Gessler w sesji ciążowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×