Ciężarna Lara zgorszyła stylizacją i oberwała w komentarzu. Nie pozostała dłużna. Poszło w pięty

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler opublikowała zdjęcie w odważnej stylizacji i zgorszyła niektórych internautów. Odpowiedziała na krytykę.

Lara Gessler to znana polska restauratorka, która talent do gotowania ma w genach. Zapracowała już także na swoje nazwisko kreatywnym podejściem do gotowania i kilkoma świetnie przyjętymi publikacjami. Prowadzi restaurację i świetnie odnajduje się na tym polu.

Mężem Lary jest Piotr Szeląg. Para sformalizowała związek, gdy Lara była w pierwszej ciąży. Nena, urodziła się w październiku 2020 roku.

Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, a już niedługo będzie starszą siostrą. Jakiś czas temu córka Magdy Gessler zrobiła swoim fanom niespodziankę i poinformowała o kolejnej ciąży. Pokazała krótkie nagranie, na którym widać zaokrąglony już brzuszek. Jakiś czas później zdradziła, że do ich rodziny wkrótce dołączy chłopiec.

Lara, podobnie jak podczas pierwszej ciąży, nie ukrywa swojego stanu. Tym razem jednak jej odważna stylizacja została skrytykowana.

Ciężarna Lara Gessler w odważnej stylizacji

Lara Gessler znana jest z tego, że nie ukrywa ciążowego brzuszka pod luźnymi ubraniami. To coraz częstszy trend, że panie rezygnują z obszernych ciuchów i raczej eksponują krągłości.

Gessler spotkała się ostatnio ze znajomymi i na spotkanie założyła różowy komplet garniturowy oraz stanik. Pokazała nagi, ciążowy brzuch.

Część internautów skomplementowała to, jak wygląda przyszła mama. Byli jednak i tacy, którym nie spodobał się jej look. Jedna z osób ostro skrytykowała strój i napisała:

Po co gołe brzuszysko pokazane.

Lara zareagowała i napisała, że jeśli ktoś nie chce, nie musi obserwować jej profilu.

Nikt tu nikogo siłą nie trzyma. Można nie obserwować i nie oglądać.

Jej odpowiedź spotkała się z uznaniem innych obserwujących, którzy podkreślili, że każdy się nosi tak, jak mu najbardziej to pasuje. Zgadzacie się?

Lara Gessler zapytana o imię dla synka

Lara Gessler podczas sesji pytań i odpowiedzi zdradziła ciekawej internautce, czy wybrała już imię dla synka. Odpowiedź gwiazdy nie zaskoczyła:

Wybraliśmy, ale jeszcze nie mówimy. Musimy sprawdzić, czy będzie pasowało.

Jedno jest pewne, rodzina już jest w zasadzie gotowa na przybycie maluszka. Tylko czekać pierwszego zdjęcia.


Lara Gessler w nietypowej stylizacji

Lara Gessler w nietypowej stylizacji

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

  • Gośćliliana Mariia pisze:

   Jaka to przyjemnosc oglądac wielkie brzuszysko.

  • CzarnogródWitaj pisze:

   To wielkie brzuszysko jak to nazywasz mieści nowe maleńkie cudowne życie. Kobieta w ciąży jest pięknem samym w sobie, pod jej sercem bije malutkie serduszko. Hejtujecie jej urodę i cokolwiek robi, bo wasze życie jest nudne i zdaliście sobie sprawę z tego, że nic już nie osiągnięcie. Zazdrość – tu jest odpowiednie słowo do tych, którym się nie podoba uroda Lary i eksponowanie jej cudownego brzuszka. Co za ludzie, czytam komentarze i jakbym się obudziła 500 lat wstecz, może jeszcze niech jakiś mądry ksiądz zadecyduje czy na stos wysłać tą Panią, bo gorszy mężczyzn i kobiety odsłaniając kawałek ciążowego brzuszka? Puknijcie się ludzie w główki

  • Gość pisze:

   Zgadzam się. Obrzydliwe.
   Zdjęcia do albumu.

  • Gość pisze:

   Czarnogrod- wszystko ok ale do rodzinnego albumu, A nie wywalania wszystkim!!! Po co???

  • Gość pisze:

   Po prostu naśladuje gwiazdy z USA np.Riana chodziła ciągle z gołym brzuchem ciążowym i do tego jeszcze odziana bardzo skąpo.Mnie osobiście się to nie podoba ,ale niech każdy robi co chce.A tak nawiasem mówiąc śmieszy mnie to zainteresowanie tą osobą i robienie z niej jakiejś piękności .Lara to kobieta o bardzo przecietnej urodzie,nie chce powiedzieć ona po prostu jest nie ładna.Sorry

 • Gość pisze:

  Mama Magda piękna kobieta córka wcale do niej niepodobna

 • Gośćona pisze:

  Z jakiegoś powodu lubi się rozebrać ,jej sprawa tylko po co musimy oglądać połgołe celebryty?

 • Gość pisze:

  Zgadzam się obleśna i brzydka

 • BEata pisze:

  Pani Lara jak zawsze piękna. Brzuszek odkryty to gorszy niektórych, dlaczego? Jest goraco

  • Gość pisze:

   A dlatego że nie wszyscy mają takie potrzeby żeby oglądać czyjeś zbyt wyeksponowane części ciała.
   Dla niektórych to zbyt intymne żeby eksponować brzuch w ostatnim czasie ciąży publicznie .Szanujmy się nawzajem .Pani Lara jest B sympatyczną osoba ,ma swój styl ale nie mozemy na sile robić czegos co innych może gorszyć. Nagie zdjecia na ulicy to ekshibicjonizm ,w domu mozna robic co sie chce ale wszyscy mamy prawo do komfortu psychicznego i SZANUJMY SIE NA WZAJEM .Zycze Pani rodzinie wszystiego dobrego i pomyślnego rozwiazania .

  • Gość Hera pisze:

   Gorszy, bo jest to obrzydliwe. Tylko bezwstydne dziwy tak się afiszują. A że gorąco,to można przykryć goły bęben jakąś zwiewną sukienką,czy bluzką.

  • Gość pisze:

   Piękna? Masz poczucie humoru ! Piekna to była pierwsza, żona Piotra Joanna Jabłczyńska z którą Piotr ma syna

  • Gość pisze:

   W którym miejscu ?

 • Gość szczesliwy pisze:

  Lara zapomniałaś ubrać bluzki pod marynarkę sprawdź pewnie leży na łóżku w sypialni . Nie osądzam w ciąży też miałam sklerozę ale na szczęście bluzkę ubierałam tylko biustonosza nie

 • Gość pisze:

  To już jakaś mania!

 • Gość pisze:

  Wyjatkowo brzydka a przy thm

  Wyjatkowo brzydka a przy tym oblesna kobieta,..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×