Szukaj

Lara Gessler ma kręcone włosy! Jest bardziej podobna do matki niż wszyscy myśleli

Lara Gessler - fryzura

Lara Gessler - fryzura

Lara Gessler opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Przy okazji nostalgicznego wpisu pokazała się w nowej fryzurze. Jak wygląda w kręconych włosach?

Lara Gessler znalazła chwilę na herbatę i nostalgiczna podróż w czasie. Przemyśleniami na temat przekazywania dzieciom magii dzieciństwa podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. My patrzymy na jej fryzurę. Zaskakująco podobna do Magdy Gessler.

Jak wygląda Lara Gessler w kręconych włosach?

Lara Gessler niedawno została mamą. Na świecie pojawiła się Nena, która powoli podbija Instagram mamy, a jej znana babcia Magda Gessler jest w niej zakochana po uszy. Do macierzyństwa młoda restauratorka podchodzi bardzo racjonalnie i świadomie. Otwarcie mówiła jeszcze przed porodem, że nie przesadza z przygotowaniami i zakupami, bo stawia na praktyczne rozwiązania – przykładem może być świetny przewijak dla Neny, który już wkrótce stanie się stolnicą w kuchni restauratorki.

Lara zaskoczyła także fanów wyznaniem, że rodziła córkę bez znieczulenia, bo chciała w pełni odczuć cud narodzin i wiedziała, że ma odpowiednie warunki, zaufanie do położnej i partnera, który stanie na wysokości zadania. Karmi Nenę piersią i wzmacnia jej system odpornościowy od pierwszych dni. Niedawno zabrała rodzinę w Tatry, gdzie korzystali z uroków świeżego powietrza, spacerując z maleńką córeczką. Dziewczynce nowe otoczenie zdecydowanie służyło – nawet karmienie w plenerze nie było jej straszne.

W czwartkowy wieczór z kolei Lara podzieliła się nostalgicznym wpisem już z warszawskiego mieszkania. Wyznała, że nie może się doczekać, kiedy podzieli się z Neną magią dzieciństwa. Przy okazji pokazała się w nowej fryzurze. Widać, że ma kręcone włosy! W takim wydaniu naprawdę przypomina swoją mamę, Magdę Gessler.

Bardzo czekam na czas, kiedy będę mogła przy Nenie poprzeżywać jeszcze raz wszystko, co poruszało mnie jako dziecko☺️🧞‍♂️📚✏️Przeczytać wspólnie Awanturę o Basię, Akademię Pana Kleksa obejrzeć Kocią Arystokrację, Księgę Dżungli, 101 Dalmatyńczyków czy Alicję w Krainie Czarów✨⏰🐇🗝🦩🍪Ta ostatnia była jedyną blond postacią, z którą się utożsamiałam. Nie była infantylna, chodziła własnymi drogami, była ciekawa ludzi i chętnie jadła wszystko nowe, co napotkała na swojej drodze🙈Ta filozofia chyba nadal jest mi bliska 😂🙆🏼‍♀️♥️ Mam wrażenie, że dla ludzi w moim wieku bajki Disney’a były jakimś przeżyciem pokoleniowym, które zbudowało naszą wrażliwość i sposób przeżywania. Teraz nie mogę się doczekać, żeby podać dalej ten magiczny świat i pokazać go Nenie – napisała.

Internauci są pod wrażeniem tego, jak wygląda Lara. Także dostrzegacie podobieństwo do Magdy?


Lara Gessler w kręconych włosach

Lara Gessler w kręconych włosach

Lara Gessler w kręconych włosach

Lara Gessler w kręconych włosach

Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie z Neną

Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie z Neną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×