Szukaj

Lara Gessler relaksuje się w jacuzzi. Zdjęcie klimatyczne, ale nie tak odważne jak Magdy

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler wspólnie z bliskimi spędziła Święta Bożego Narodzenia w Hiszpanii. Korzystając ze słonecznej pogody i wciąż trwających wakacji chętnie relaksuje się w jacuzzi. Piękny kadr od razu przypadł do gustu jej fanom. Ale czy przebiła Magdę Gessler i jej kultowe zdjęcie?

Magda Gessler postanowiła tegoroczne święta spędzić wspólnie z najbliższą rodziną w słonecznej Hiszpanii. To tam pojawił się jej ukochany mąż, Waldemar, oraz jej dzieci z drugimi połówkami.

Lara Gessler wspólnie z Piotrem Szelągiem kilka miesięcy temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Nenę. Od tego czasu fotografie dziewczynki regularnie ukazują się w sieci. Dzięki temu, że restauratorka jest teraz bardzo aktywna w mediach społecznościowych, internauci mogą zobaczyć, jak wygląda jej nowe mieszkanie.

Lara chętnie publikuje zdjęcia, które powstają podczas urlopu. Ostatnio opublikowała fotografię, na której odtworzyła kadr ze ślubu. Para w tym samych strojach, co w dniu ceremonii, zapozowała przy basenie, wśród palm. Oba kadry dzieli zaledwie kilka miesięcy i różni jeden szczegół – Lara, zamiast bukietu kwiatów, trzyma w rękach małą Nenę.

Lara Gessler w jacuzzi

Macierzyństwo wymaga od Lary wielu poświęceń, jednak gwiazda stara się znajdować czas na małe przyjemności i pracę. Właśnie tworzy kolejną książkę, a na Instagramie chętnie publikuje autorskie przepisy.

W niedzielne popołudnie Lara Gessler opublikowała zdjęcie z jacuzzi. Pokazała, jak relaksuje się podczas świątecznego urlopu na Fuertaventurze. Fotografia została wykonana z oddali, a w jej centralnym punkcie znajduje się wypoczęta 31-latka z lampką ulubionej wody.

Ujęcie urzekło fanów Lary, którzy chętnie komentują najnowszy post:

  • Pięknie!
  • Super.
  • Kolejne świetne zdjęcie!
  • Korzystaj jak najwięcej!

Dwa miesiące temu podobne zdjęcie ukazało się na profilu Magdy Gessler z tą różnicą, że kadr został wykonany z góry. Dzięki takiej perspektywie mogliśmy podziwiać restauratorkę w odważnej pozie. Caryca TVN wskoczyła do jacuzzi w sukience, eksponując odchudzoną sylwetkę.

Magda Gessler w jacuzzi

Magda Gessler w jacuzzi

Od razu można zauważyć, że Lara i Magda uwielbiają relaksować się w podobny sposób. Młodsza Gessler jednak nie przebiła mamy, która bez skrępowania opublikowała odważną fotografię eksponującą jej ciało. Obie jednak mogły liczyć na pozytywny odzew fanów.

Które zdjęcie, waszym zdaniem, robi większe wrażenie?


Lara Gessler w jacuzzi

Lara Gessler w jacuzzi

Magda Gessler w jacuzzi

Magda Gessler w jacuzzi

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×