Szukaj

Lara Gessler na końcówce ciąży chwali się przeprowadzką. „Ale zazdroszczę towarzystwa mieszkańcom dzielnicy”

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler jest na końcówce ciąży. Pokazała zdjęcie, na którym eksponuje sporych rozmiarów brzuszek. Przy okazji pochwaliła się przeprowadzką. Co na to internauci?

Lara Gessler o tym, że zostanie mamą poinformowała w momencie, gdy jej brzuszek był już ładnie zaokrąglony. Od tego momentu nie ukrywa swojego szczęścia i chętnie się nim dzieli w wywiadach. W jednym z nich zdradziła, że termin porodu ma wyznaczony na przełom września i października:

Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

Gessler w oryginalny sposób zdradziła, że urodzi dziewczynkę. Na Instagramie wciągnęła internautów w grę, po której wszystko stało się jasne.

Lara Gessler z dużym brzuchem. Nowe zdjęcie w sieci

Termin porodu Lary zbliża się wielkimi krokami. Restauratorka nie tylko szykuje się na narodziny pierwszego dziecka, ale jak wynika z jej nowego postu na Instagramie, wraz z Piotrem Szelągiem przeprowadzili się do nowego mieszkania. Gessler dodała zdjęcie, na którym pozuje z dużym brzuszkiem. W opisie zwróciła się do internautów z prośbą o polecenie fajnych miejsc w okolicy:

Cześć dzielnico! Macie jakieś adresy do polecenia w okolicy?

Internauci zareagowali niemal natychmiast. W komentarzach nie tylko wskazują swoje ulubione lokale, ale także komplementują urodę przyszłej mamy:

  • Ty i @piotr.szelag jesteście chyba moją ulubioną instagramową parką. Takiego kontentu i sielanki potrzebuję w swoim życiu. Cudownie się na Was patrzy.
  • Kwitnąco Pani wygląda. Ale zazdroszczę towarzystwa mieszkańcom dzielnicy.
  • Fajne zdjęcie. Uśmiech jak zawsze śliczny. Miłej niedzieli życzę.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Gessler prezentuje się kwitnąco.


Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler na końcówce ciąży

Lara Gessler na końcówce ciąży

Lara Gessler - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Lara Gessler - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×