Lara Gessler w nowej sesji ciążowej. Zapozowała w samym staniku w centrum miasta i pokazała krągłości w całej krasie

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler oczekuje na narodziny drugiego dziecka. W końcówce ciąży zdecydowała się na miejską sesję. Zapozowała w samym staniku w centrum miasta. Zdjęcia.

Lara Gessler niemal dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Córka Magdy Gessler tuż przed narodzinami córeczki Neny poślubiła Piotr Szeląga. Zakochani zorganizowali skromną ceremonię, podczas której towarzyszyli im jedynie świadkowe. Dopiero gdy ich córeczka nieco podrosła urządzili kolejny ślub i wesele z wielkim rozmachem. Swoich gości zaprosili do Zakopanego, gdzie zabawa trwała przez kilka dni. Małżonkowie świetnie się dogadują i stworzyli przepiękną rodzinę. Już niedługo dołączy do niej jeszcze jedno maleństwo.

Kilka tygodni temu Lara i Piotr pochwalili się szczęśliwą nowiną. Oczekują oni na narodziny drugiego dziecka. O ciąży poinformowali w taki sam sposób jak za pierwszym razem. Przyszła mama miała na sobie nawet identyczną sukienkę. Pod uroczym rodzinnym nagraniem pojawiło się całe morze komplementów. Teraz gwiazda odlicza dni do porodu i z dumą pokazuje rosnące krągłości.

Lara Gessler pokazuje ciążowe krągłości w skąpym topie

Lara w czasie pierwszej ciąży nie miała problemu z tym, by pokazywać swoje ciało i rosnące krągłości. Tak też jest podczas oczekiwania na drugie dziecko. Do sieci wrzuciła już kilka zdjęć, na których widać jak duży jest już jej brzuszek. Cały czas jednak nie zwalnia tempa i jest aktywna w show-biznesie. Ostatnio pojawiła się na kilku czerwonych dywanach, gdzie prezentowała się w wyjściowych kreacjach.

Tuż przed porodem postanowiła urządzić sobie także miejską sesję zdjęciową. Przyszła mama ma na sobie jedynie niebieski biustonosz, mieniące się spodnie i cienką kurtkę. Stylizacja ta pięknie wyeksponowała jej ciążowe krągłości.

Wiosna, jak lato. Kiedy wychodzę wieczorem i potrafię zapomnieć kurtki. Lubię, bardzo lubię. Biorąc pod uwagę, że dziś piątek, to pozdrawiam wszystkich, którzy dziś wieczorem tych kurtek zapomną.

Pod wpisem opatrzonym zdjęciami natychmiast pojawiło się sporo komentarzy. Komplementom nie było końca.

  • Jesteś przepiękna.
  • Wygląda pani przepięknie.
  • Kwitnąco. Bosko. Ciąża Ci naprawdę mega służy!!! To ewidentnie Twój czas.
  • Piekna, stylowa, z charakterem.
  • Wow. super.

A wam jak się podoba Lara w tak odważnej stylizacji? Ciąża zdecydowanie jej służy.


Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×