Lara Gessler urządziła swojej rodzinie komfortowe gniazdko. Wnętrza zaskakują funkcjonalnością i stylem

Lara Gessler - mieszkanie

Lara Gessler - mieszkanie

Lara Gessler chętnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda jej codzienność. Wiele zdjęć do postów powstaje w jej mieszkaniu na Mokotowie. Jak je urządziła?

Lara Gessler od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Wszystko przez swoich sławnych rodziców, którzy całe swoje życie związali z gastronomią. Magda Gessler wielką kulinarną pasję przekształciła w źródło zarobku, a miłością do gotowania zaraziła własne dzieci.

Młodsza córka restauratorki jest żoną Piotra Szeląga, z którym ma dwoje dzieci Nenę i Bernarda. Lara urządziła dla swojej rodziny piękne mieszkanie. Zaglądamy do wnętrz.

Jak mieszka Lara Gessler?

Lara Gessler i jej czteroosobowa rodzina zajmują przestronne mieszkanie na Mokotowie. Jak celebrytka urządziłą wnętrza?

Łazienka jest skromna. Wnętrze utrzymane jest w odcieniach bieli. Znajduje się tutaj wyłącznie minimum wyposażenia, które jest bardzo funkcjonalne. Duża wanna znajduje się za szybą, dzięki czemu można w niej brać długie relaksujące kąpiele oraz krótkie prysznice.

Salon jest częścią wspólną i to tutaj Lara spędza z dziećmi i mężem najwięcej czasu. Białe ściany kontrastują z drewnianą podłogą ułożoną w jodełkę, która była popularna w czasach PRL-u, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Ściany zdobią minimalistyczne dekoracje. Tutaj znajduje się również duże lustro zamknięte w złotej ramie z rzeźbieniami.

Sercem domu jest jednak funkcjonalna kuchnia, w której Gessler przyrządza smaczne posiłki i desery. Pomieszczenie doświetlają dwa duże okna, przy czym jedno z nich zastępuje murowaną ścianę. Tuż za nim rozciąga się przestronny taras z widokiem na drzewa otaczające budynek.

Lara ceni wygodę, dlatego na kuchennych blatach nie znajdziemy zbyt wielu rzeczy. Są tutaj jedynie mikser planetarny, wysoki kaktus oraz kilka przyborów niezbędnych w kuchni. Fronty szafek, tak jak podłoga, nawiązują do czasów PRL-u, łącząc przy tym nowoczesne rozwiązania, co tworzy spójną całość.

Sypialnia jest bardzo minimalistyczna. Przy łóżku stoi niski stolik z finezyjną orientalną lampką nocną, a podłogę pokrywa mięsisty dywan kontrastujący z drewnem posadzki. Wzrok przyciąga głównie drewniana półka z mnóstwem książek, zawieszona tuż nad łóżkiem. Charakteru dodają wnętrzu liczne dodatki, wazony świeczniki i lampki.

W całym mieszkaniu Lary nie brakuje też bukietów świeżych kwiatów. Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba?


Jak mieszka Lara Gessler?Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×