Lara Gessler uczciła urodziny Magdy. Jest piękne zdjęcie i jeszcze piękniejsze życzenia. Łzy wzruszenia popłyną strumieniami

Lara Gessler uczciła urodziny Magdy

Lara Gessler uczciła urodziny Magdy

Lara Gessler postanowiła uczcić urodziny swojej mamy przepięknym wpisem, który zamieściła w social mediach. Nie zabrakło życzeń, wyjątkowego zdjęcia i pięknego wyznania. 

Magda Gessler jest jedną z najbardziej uznanych i najbarwniejszych gwiazd show-biznesu. Restauratorka zasłynęła, prowadząc program Kuchenne rewolucje. Od ponad dekady objeżdża kraj i pomaga właścicielom restauracji znaleźć receptę na to,  aby lokal zaczął w końcu przynosić zyski. Dzięki tej pomocy z upadku podniosło się już wiele firm w branży gastronomicznej, a Magda udowodniła, że jest nie tylko kulinarnym autorytetem, ale także rewelacyjnym psychologiem. Wiele razy już zdiagnozowała problemy, z którymi borykają się bohaterowie każdego odcinka. W wielu przypadkach osobiste nieporozumienia i niesnaski między właścicielami, czy załogą nie pozwalały na to, aby biznes mógł odnieść sukces.

Gwiazda na przestrzeni lat pojawiła się także wielu innych programach. Na stałe jest także jurorką w MasterChefie. Zdobyła ogromną sympatię Polaków, a ostatnio bardzo barwną historię jej życia możemy przeczytać na kartach autobiografii – Magda. 

Lara Gessler uczciła urodziny Magdy Gessler

Magda jest niekwestionowanym autorytetem kulinarnym, ale także wspaniałą matką i od niedawna także babcią. Doczekała się dwojga dzieci: syna Tadeusza i córki Lary. Obydwoje podobnie jak mama związali swoją przyszłość z gastronomią i prowadzą dobrze prosperujące biznesy. W zeszłym roku gwiazda stacji TVN doczekała się także wnuczki. Jej córka z mężem przywitali na świecie córeczkę Nenę. Restauratorka ma doskonały kontakt z rodziną, nie dziwi więc fakt, że Lara postanowiła uczcić w sieci święto swojej mamy.

Magda skończyła dzisiaj 67 lat. Z okazji jej święta na profilu Lary pojawił się przepiękny post. Szczere i bardzo wzruszające słowa zdecydowanie chwytają za serce.

A dziś urodziny ma moja najukochańsza Mama. Znacie Ją jako ostrą babkę, z silnym charakterem, niekiedy nie przebierającą w słowach, rzucającą talerzami. To wszystko prawda, ale to nie to jest w Niej najcenniejsze. Ja najbardziej kocham jej dziewczęcość… wrażliwość i niepoprawną wiarę w nowo poznanych ludzi. Jest duchem niespokojnym, który cały czas musi gdzieś latać, poznawać, probować by lepiej zrozumieć świat i samą siebie… ale i tak potem musi wrócić, popatrzeć na nas. Sprawdzić czy jesteśmy cali, szczęśliwi i bezpieczni.
Kocham Cię bardzo Mamo – napisała Lara.

Post oczywiście nie umknął uwadze internautów, którzy wzruszyli się słowami Lary i więzią, jaka łączy ją z mamą. Nie zabrakło wielu pięknych życzeń, do których i my się przyłączamy.


Magda Gessler

Magda Gessler

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Magda Gessler, Lara i Nena

Magda Gessler, Lara i Nena

Komentarze

  • Gość pisze:

    Powiem tak nie jestem zwolenniczką składania życzeń najbliższym z różnych okazji na portalach. Cenię sobie i to bardzo jak najbliższa mi osoba składa osobiście życzenia /choć często jest to niestety niemożliwe/ i patrząc mi w oczy mówi, że mnie kocha i że jestem kimś ważnym w jej życiu tak jak zrobiła to Lara choć przypuszczam, iż osobiście też to zrobila. Uważam, że jednak cały świat nie musi o tym wiedzieć bo to jest tylko sprawa tych dwóch osób.

  • GośćIwona pisze:

    Samych cudownych chwil.100 lat

  • Gość pisze:

    Wszystkiego najlepszego zdrówka szczęście pomyślności oraz spełnienia marzeń Madziu 😘

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×