Szukaj

Lara Gessler spędza wakacje z mamą. Przy okazji zdradziła, jak wiele je różni

Znane restauratorki relaksują się na wakacjach i zdradzają klucz do idealnej relacji matka-córka. Będziecie zaskoczeni! Lara Gessler wszystko zdradziła!
Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler szybko wzięła ślub i szybko rozstała się z mężem, Pawłem Ruczem. Rozwód miał miejsce już w maju. Od tego czasu córka słynnej restauratorki może cieszyć się wolnością. Co teraz robi? Okazuje się, że Lara spędza wakacje w Kanadzie… z mamą! Przednio się tam bawi, gotuje i wypoczywa. Przy okazji zdradza, jak bardzo różni się od swojej spontanicznej matki.

Zobacz: Lara Gessler zmieniła się w demona seksu! Lepiej już nie mogła wyglądać! Magda Gessler może być z niej dumna

U nas wakacje zawsze tak wyglądały. Albo się dużo jadło, albo się dużo jadło i gotowało. Nie ma nic gorszego na wakacjach niż źle wydany posiłek – powiedziała Lara przyłapana w kuchni.

Córka Magdy Gessler zdradziła też, jaki jest jej sposób na udane rodzinne relacje – szczególnie te z mamą. Jak wiadomo, prowadząca Kuchenne rewolucje szalenie wspiera swoją córeczkę i głośno jej kibicuje.

Chyba nie ma takich rzeczy jak udana recepta na relacje z mamą. Wiadomo, są górki, dołki, starcia osobowości. Ale chyba wypracowałyśmy sobie taką formę, która jest miła. Traktujemy się jak przyjaciółki, a niekoniecznie jak relacja matki z córką. Zawsze mówiono nam, że u nas to jest odwrócone. Jest tak, jakbym to ja była jej matką. Jestem bardziej zasadnicza, a ona jest wariatką. Za to ją wszyscy kochają. Ja jestem nudniejsza – powiedziała Lara Gessler.

Zobacz: Mąż Lary Gessler pierwszy raz o swoim rozstaniu z córką Magdy Gessler! Co ona na to?

Cały materiał wideo możecie zobaczyć TUTAJ:

Zobacz: Odchudzona Magda Gessler pozuje na sedesie! Dieta przyniosła niesamowite efekty!

Tak bawi się Magda Gessler z córką i mężem! Co za nastroje, co za ruchy!


Lara Gessler fot. Instagram

Lara Gessler fot. Instagram

Lara Gessler fot. Instagram

Lara Gessler fot. Instagram

Lara Gessler fot. Instagram312_186880308985052_2072813321131472751_n

Lara Gessler fot. Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×