Kulisy ślubu i wesela Lary Gessler. Kogo zaprosiła, kto nie przyszedł i ile wydała na suknię?

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler w rozmowie z Party opowiedziała o ślubie. Czy z Piotrem Szelągiem urządzili huczne wesele? Kto zaprojektował jej suknię ślubną? Ile kosztowała? 

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostaną rodzicami. Powitają córeczkę, która na świecie powinna się pojawić lada moment. Okazuje się, że dziecko nie jest jedyną rewolucją w życiu zakochanych. Lara i Piotr niedawno zalegalizowali związek, o czym poinformowali dopiero po fakcie.

Panna młoda opublikowała zdjęcia, na których u boku męża pozuje w ślubnej sesji. Ma na sobie przepiękną kreację, która doskonale podkreśla jej ciążowy brzuch. Internauci nie ukrywali swojej radości, składając młodej parze mnóstwo gratulacji. Podobnie zareagowała Magda Gessler, która pod postem napisała:

TAK… #laragessler i #piotrrszeląg. Kochani szczescia wam zycze zcalego serca mama #magdagessler – napisała (pis. oryginalna).

Lara Gessler opowiedziała o ślubie. Co zdradziła?

Chociaż sami zainteresowani do tej pory nie wypowiadali się na temat ślubu i wesela, teraz postanowili to zmienić. Lara Gessler w rozmowie z Party zdradziła niektóre szczegóły. Powiedziała, że bardzo spontanicznie podjęli decyzję na temat małżeństwa i właśnie dlatego wcale się do niej nie przygotowali. Zrezygnowali też z hucznego wesela:

Na ostatniej prostej przed porodem zorganizowaliśmy pod Warszawą bardzo skromną uroczystość, tylko dla nas — mówi Lara.

Wśród gości zabrakło Magdy Gessler, która wyjechała na wakacje z ukochanym. Był za to brat panny młodej, Tadeusz Müller i jego dziewczyna, Jagoda. To właśnie ona zrobiła zdjęcia, które można zobaczyć na Instagramie. Lara w dniu ślubu miała na sobie długą, białą suknię, stworzoną przez polską firmę. To model marki Laurella, który kosztuje 259 zł:

Projektantka nawet nie wiedziała, że kupuję od niej suknię na ślub — dodała ze śmiechem Gessler.

Parze młodej jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia.


Lara Gessler i Piotr Szeląg - ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - ślub

Lara Gessler Mateusz Gessler

Lara Gessler Mateusz Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×