Szukaj

Lara Gessler opowiedziała o porodzie. Wybierze szpital czy prywatną klinikę? Wszystko stało się jasne

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler wkrótce zostanie mamą. Na Instagramie odpowiadała na pytania fanów i wypowiedziała się na temat porodu. Wybierze szpital, czy prywatną klinikę? 

Lara Gessler i Piotr Szeląg wkrótce zostaną rodzicami. Restauratorka jest w 38 tygodniu ciąży, nic więc dziwnego, że już spakowała torbę do szpitala z niezbędnymi rzeczami. Co jednak z wyprawką? Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że pokoik dla maluszka nie jest do końca gotowy:

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl.

Lara Gessler opowiedziała o porodzie. Gdzie urodzi pierwsze dziecko?

Lara czas oczekiwania na dziecko spędza bardzo aktywnie. Krótko przed porodem odbyła się premiera jej książki Orzechy i pestki, na której pojawiło się kilka znanych osób. Kilka dni później wpadła do Dzień Dobry TVN, gdzie w przepięknej stylizacji promowała swoją nową publikacje. Na antenie zdradziła kiedy wpadła na pomysł, by ją napisać:

Pomysł na nią, przyszedł mi podczas pracy nad poprzednią. To chyba jest tak, że to się musi zazębiać i teraz już też mam pomysł na kolejne dwie. To chyba jest taki płodny moment dla mnie.

Gessler nie tylko promuje książkę, ale stara się być w stałym kontakcie z internautami. Niedawno zachęcała obserwatorów jej konta na Instagramie do zadawania pytań. Rozwiewała wątpliwości w wielu sprawach, w tym dotyczącym miejsca porodu. Urodzi w prywatnej klinice, czy w szpitalu?

W szpitalu — napisała Lara.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!


Lara Gessler na temat miejsca porodu

Lara Gessler na temat miejsca porodu

Ciężarna Lara Gessler w Dzień Dobry TVN

Ciężarna Lara Gessler w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler na promocji swojej książki

Lara Gessler na promocji swojej książki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×