Szukaj

Lara Gessler pokazała bardzo intymny kadr z porodówki. Jedynie kilka chwil dzieliło ją od narodzin Neny

Lara Gessler przed porodem

Lara Gessler przed porodem

Lara Gessler opublikowała bardzo intymne zdjęcie, które powstało na kilka minut przed porodem. Odważna publikacja restauratorki odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Lara Gessler wiosną ogłosiła, że jest w ciąży. Od tamtej pory chętnie eksponowała swoje krągłości. Co rusz publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka. Aż do dnia rozwiązania mogliśmy obserwować, jak zmienia się jej ciało. Nie zawiodła swoich sympatyków nawet po narodzinach Neny, gdy dumnie zaprezentowała ją światu.

Poza rodzicami najbardziej na przyjście dziewczynki na świat wyczekiwała jej babcia –Magda Gessler, która pod kolejnymi zdjęciami Lary zamieszczała rozczulające komentarze. Gospodyni Kuchennych rewolucji długo nie mogła spotkać się z wnuczką ze względu ograniczenia wprowadzone przez pandemię:

Mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą, chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym. To jest wspaniałe. Myślę, że jest bardzo, bardzo szczęśliwa – wyznała Lara na początku listopada.

Dopiero po kilku tygodniach mogła wziąć w ramiona ukochane maleństwo. Na udostępnionych zdjęciach widać, jak szczególna więź łączy seniorkę z najmłodszym członkiem rodziny.

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Magda Gessler z wnuczką i córką

Lara Gessler na chwilę przed porodem. Odważne zdjęcie

Tuż przed świętami cała rodzina Gesslerów wybrała się za granicę. Boże Narodzenie i Nowy Rok spędzili w słonecznej Hiszpanii. Na profilu Lary regularnie pojawiają się zdjęcia z wyjazdu na Fuerteventurę. Możemy na nich podziwiać przede wszystkim maleńką Nenę, dla której jest to pierwsza tak daleka podróż.

Podczas urlopu Lara postanowiła wziąć udział w popularnej ostatnio zabawie na Instagramie. Polega ona na wstawianiu zdjęć, o które proszą ją obserwatorzy. Jeden z internautów chciał zobaczyć swoją ulubienicę w chwili, w której spełnia swoje marzenia. Z pewnością nie spodziewał się, że w odpowiedzi ujrzy tak intymną fotografię.

Na Instastory Gessler pojawiła się fotografia prosto z sali porodowej. Widzimy na niej Larę przygotowującą się do narodzin Neny. Przyszła mama siedzi na piłce z zamkniętymi oczami i głęboko oddycha, wiedząc, że już za chwilę na świecie pojawi się jej ukochana córeczka.

To bardzo osobisty i wzruszający kadr, którym gwiazda postanowiła podzielić się z fanami. Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii.


Lara Gessler – zdjęcie zrobione na chwilę przed porodem

Lara Gessler – zdjęcie zrobione na chwilę przed porodem

Lara Gessler z rodziną

Lara Gessler z rodziną

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×