Córka Lary Gessler zachwyca na nowych zdjęciach. Jej blond włoski zaczynają się kręcić. Będzie miała loki jak jej babcia Magda Gessler?

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler w najnowszej relacji na Instagramie pokazała nowe zdjęcia Neny. Malutka rośnie zdrowo, a jej blond włoski zaczynają się kręcić. Będzie miała loki jak słynna babcia, Magda Gessler?

Lara Gessler jest córką restauratorki i gwiazdy TVN Magdy Gessler i jej drugiego męża Piotra Gesslera. Poszła w ślady znane matki i rozwija swoja kulinarną pasję. Zaistniała także na salonach. Wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie dała się poznać jeszcze lepiej. Po tym ugruntowała swoją pozycję w show-biznesie. Obecnie spełnia się nie tylko jako bizneswoman, ale także robi karierę jako influencerka.

Lara Gessler ma na Instagramie 263 tys. obserwujących. Chętnie pokazuje swoją codzienność i nie ma przed fanami większych tajemnic. Opowiedziała o swoim związku z Piotrem Szelągiem, pierwszej ciąży, ślubie, porodzie, oprowadziła internautów po mieszkaniu, a teraz dzieli się wrażeniami z oczekiwania na drugie dziecko.

Opublikowała krótkie nagranie, na którym widać spory już brzuszek, żeby poinformować, że jej dwuletnia już córka Nena będzie miała rodzeństwo. Jakiś czas później zdradziła, że do ich rodziny dołączy chłopiec.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna  #odpowiadającnapytania #owboy @piotr.szelag #pregnancy #2under2 #sopot – napisała.

W najnowszej relacji na Instagramie Lara pokazała aktualne zdjęcia Neny. Malutka rośnie jak na drożdżach. Jak wygląda?

Lara Gessler pokazała nowe zdjęcia córki. Jak wygląda Nena?

Do czasu narodzin drugiego dziecka to Nena jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Lara i Piotr chętnie dzielą z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami swojej pociechy i nie ukrywają jej wizerunku. Internauci mogą obserwować, jak pięknie dziewczynka się rozwija. Ma w sobie naturalną ciekawość, którą pielęgnują jej najbliżsi, pozwalając odkrywać jej piękno świata. Maluszka – jak nazywa ją mama – stała się ulubienicą internautów. Obserwujący profil influencerki tylko czekają na nowe kadry wnuczki Magdy Gessler.

W piątek pojawiły się zdjęcia, na których widzimy Nenę pięknie wystylizowaną. Uwagę zwracają także jej blond włoski, które są coraz dłuższe i zaczynają się kręcić. Czyżby dziewczynka w przyszłości miała mieć loki jak jej znana babcia?


Córka Lary Gessler na nowych zdjęciach

Córka Lary Gessler na nowych zdjęciach

Córka Lary Gessler na nowych zdjęciach

Córka Lary Gessler na nowych zdjęciach

Nana na nowym zdjęciu

Nana na nowym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×