Mieszkanie Lary Gessler ocieka stylem do tego stopnia, że „Vogue” urządził tam sesję. Trudno nie zakochać się w tym miejscu

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler wpuściła fotoreporterów Vogue do swojego mieszkania. Zdjęcia z wizyty trafiły do mediów społecznościowych. Wnętrza robią wrażenie! W jakich warunkach żyje córka Magdy Gessler?

Lara Gessler to córka restauratorki, Magdy. Młoda kobieta odziedziczyła talent po mamie i również kreuje smaki. Współprowadzi rodzinny biznes i tworzy własne książki kucharskie. Aktualnie nieco ograniczyła działalność z uwagi na drugą ciążę. Piękność już wiele miesięcy temu zdradziła, że wraz z mężem, Piotrem, spodziewa się chłopca.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna  #odpowiadającnapytania #owboy @piotr.szelag #pregnancy #2under2 #sopot – napisała.

W piątek 32-latak zamieściła na Instagramie serię zdjęć, wykonanych przez ekipę Vogue, podczas wizyty w jej mieszkaniu. Trudno nie odnieść wrażenia, że to jeden z najpiękniejszych domów gwiazd, które widzieliśmy w ostatnim czasie.

Lara Gessler wpuściła fotoreporterów do mieszkania. Zdjęcia

Córka Magdy nie kryła, że jest zadowolona z efektu sesji.

Wczoraj na @vogue.polska pojawił się artykuł na temat naszego mieszkania @piotr.szelag. Bardzo dziękuję @w_srodku za piękne zdjęcia i odwiedziny. To mieszkanie to zapis naszego życia. Niegdyś nie byłam fanka urządzania wnętrza na raz. Lubię jak ono dojrzewa sobie i rozkwita w toku naszego wspólnego życia i zmieniających się potrzeb. Jeśli jesteście ciekawi i chcielibyście poczytać więcej na ten temat, to zostawiam na dwa dni link w bio. A jeśli macie pytania, to śmiało. Dziękuję @vogue.polska za te pamiątkę – napisała.

Do wpisu załączyła album.

Na fotkach widać kilka pomieszczeń. Salon jest utrzymany w dość ciekawym, egzotycznym stylu. Królują w nim jasne barwy i masa roślin doniczkowych. Na ścianie widać obraz, przedstawiające kilka nagich postaci.

W sypialni również nie zabrakło dzieł sztuki. Małżeńskie łoże robi spore wrażenie, a tuż nad nim znajdują się regały z masą książek dla najtęższych głów.

Rodzina zadbała o to, aby ich córka miała godziwe warunki. Pokój Neny przyozdobiono kwiecistą tapetą i masą uroczych zabawek.

Kuchnia jest pełna drewnianych mebli. Parkiet w tym pomieszczeniu łączy się z zimnymi kafelkami, co daje wspaniały efekt kontrastu. Na szafkach znajduje się mnóstwo przyborów do gotowania, co nie powinno dziwić, zważywszy na rodzinne tradycje Gesslerów.

Jak podoba się wam mieszkanie Lary i Piotra?


Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zgadzam się

 • Gość pisze:

  Lara jest piękna .

 • Felek pisze:

  Niedługo mąż ja wymieni na ladniejszy model

 • Kuba pisze:

  Jakaś dziwna ma twarz ze nie mogę na nią patrzeć nie mówiąc o czymś więcej współczuję jej mężowi

 • Gośćdziunia pisze:

  Tam stoją wiosenne kwiatki, to ile trwa ta ciaza

 • Gość pisze:

  Ma niewatpliwie duże poczucie estetyki i swój styl, szacun

  • Gość Hera pisze:

   Myślę,że to ktoś urządzał te wnętrza,ale mnie i tak nie podobają się . A najładniejsze wnętrze nie poprawi jej brzydkiej urody.

  • Gość pisze:

   ale morde ma jak maly cygan noge!

 • Zouie pisze:

  serio nie rozumiem fenomenu dzieci znanych ludzi… „”Przepiekna”” córka Gessler pokazywana na każdym kroku, a to w sesji ciążowej a to tam to siam… Żeby serio jeszcze miała co sobą zaprezentować nie wiem jakaś wybitnie uzdolniona albo przepięknej urody w artystycznej sesji zdjęciowej żeby można było na czym oko zawiesić. A ona jest poprostu z twarzy mega irytująca, ponura… Zero uśmiechu.. żyć się odechciewa jak się na nią patrzy….

  • Gość pisze:

   Piękna, to nie tylko cukierkowa twarz, ma oryginalną urodę i dobre serce, wiele robi dla potrzebujacych

  • Anna pisze:

   Lara ma bardzo oryginalną urodę, świetne usposobienie i jest wspaniałą żoną i matką. Zasłużyła na mój szacunek. Zawsze, kiedy na nią patrzę dostrzegam piękno. Może nie jest malowaną lalą i nie pasuje do dzisiejszego kanonu piękna, czyli tych cycatych klonów z napompowanymi wargami. Ale Lara zawsze kojarzyć mi się będzie z naturą, pięknem, dobrem. I każdemu, kto ją obraża powiem ” brak ci człowieczeństwa i choćby odrobiny przyzwoitości”.

  • Apollo pisze:

   Chyba kogoś ponioslo z tą ,pięknością’piszący artykuł pięknej kobiety chyba nie widział .

  • Gość pisze:

   To nie patrz..

 • Marzena pisze:

  PIĘKNOŚĆ? Ktoś tu sobie jaja robi. Sorry może będę okrutna, ale … jest naturalna lecz strasznie brzydka

  • Gość pisze:

   Zgadzam się.

  • GośćIgit pisze:

   Święte słowa, straszna z niej paskuda.

  • w niektorychGość pisze:

   Po prostu jest brzydka ,nie ma powodu aby ją pokazywać a już w

   pozac

  • Gośćlidka pisze:

   Fajna dziewczyna,, jest soba. Nie kreuje się na kogoś innego. Zastanowcie się zanim kogoś skrutykujecie

  • Małgorzata pisze:

   Ty ,Marzenko,pewnie najpiękniejsza.
   Opublikuj kilka swoich zdjęć,swojej rodziny.
   Następnie przeczytaj komentarze na swój temat.
   Jak już przestaniesz płakać,możesz do mnie napisać.
   Pozdrawiam wszystkich ,,hejterów”.

  • GośćEla pisze:

   Nie krytykować, bo ktoś może to samo powiedzieć o pani,piękno to wnętrze .Jest szczęśliwa ma Rodzinę a to najważniejsze

  • Ala pisze:

   Marzena, chciałabyś przeczytać o sobie, albo o swojej córce, że „jesteście strasznie brzydkie”? Czy ty jesteś na tyle głoopia, że nie rozumiesz, że Lara, albo jej mama mogą twój paszkwil przeczytać?! Jak możesz pisać takie obrzydlistwa o innym człowieku? Jakim dzbanem okrutnym trzeba być, żeby coś takiego napisać? Pamiętaj, że na każdym etapie życia możesz stracić swoją urodę, choćby w wyniku wypadku, poparzenia… Nie wywołuj więc wilka z lasu… bo zło do ciebie wróci z podwójną siłą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×