Szukaj

Lara Gessler z gołymi pośladkami na mrozie! Kapitalnie odtworzyła swoje najbardziej szokujące zdjęcie!

Lara Gessler w niebywały sposób uczciła koniec roku 2019. Poświęciła zdrowie, żeby tylko tradycji stało się zadość i nie zważając na mróz pokazała pośladki. Dlaczego?
Lara Gessler

Lara Gessler

Larąa Gessler nie stroni od kontrowersji, jest pewną siebie młodą kobietą, nie wstydzi się też swojego ciała, czemu niejednokrotnie dawała już wyraz. Ostatnio nie zawahała się pokazać na Instagramie nagich pośladków. Miała ku temu szczególny powód.

Lara Gessler pokazała nagie pośladki

To nie pierwszy raz Lara Gessler pokazała na Instagramie gołe pośladki. Poprzednio zdjęcie robiła jej Magda Gessler, a fotografia została okrzyknięta najbardziej kontrowersyjną jej fotografią roku. Dziewczyna postanowiła kontynuować tradycję.

Lara Gessler nago na Sycylii

Lara Gessler nago na Sycylii

Z okazji Dnia Pupy, i żeby tradycji stało się zadość, na Instagramie córki Magdy Gessler pojawiła się nowa fotografia nagich pośladków. Lara pozuje na tarasie, goła od pasa w dół. Ubrana jest tylko w czerwona czapkę i dżinsową kurtkę. Trzeba przyznać, że figurę ma imponującą, a i cel w jakim postanowiła się podzielić kawałkiem nagiego ciała, zacny.

Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. Mniej nienawiści, więcej łaskawości – napisała Lara.

Wpis jest nie mniej poruszający niż fotografia. Lara, znana z otwartości, apeluje o miłość i wzajemną akceptację. Jak zareagowali jej obserwujący?

  • Pupa jak pupa ważne, że jest czapka!
  • Chryste panie- żeby mieć takie ciało musiałabym przestać jeść na jakieś 3838282 lat a potem drugie tyle ćwiczyć, ech pozytywne zazdro.
  • I żebyśmy wszystkie miały takie pupy jak Ty, a w nich wszystkie beznadziejne komentarze głupich ludzi.
  • I to mi się podoba … aż mnie kusi żeby swój wystawić.

Jak widać apel Gessler, poparty sugestywną fotką, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. A więc żyjmy i dajmy innym żyć.

Zobacz: Lara Gessler spędza wakacje z mamą. Przy okazji zdradziła, jak wiele je różni


Lara Gessler pokazała gołą pupę

Lara Gessler pokazała gołą pupę

Lara Gessler z partnerem

Lara Gessler z partnerem

Lara Gessler

Lara Gessler

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×