Lara Gessler prezentuje okazały brzuch ciążowy. Do porodu już tylko chwila. Ten widok jednak przebija zdjęcie Neny w kąpieli

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler już odlicza dni do porodu. Właśnie pokazała okazały brzuszek. Jednak ten widok zdecydowanie przegrywa ze zdjęciem Neny w kąpieli. Jaki słodziak!

Lara Gessler to córka słynnej restauratorki Magdy Gessler i jej drugiego męża Piotra Gesslera. Młoda kobieta poszła w ślady matki i zaczęła bywać na salonach, a także wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie dała się poznać jeszcze lepiej. Po tym ugruntowała swoją pozycję w show-biznesie, a teraz także robi karierę jako influencerka.

Lara Gessler ma na Instagramie 262 tys. obserwujących. To im chętnie pokazuje swoją codzienność. Nie ma tajemnic przed fanami i pisze nawet o intymnych szczegółach. Opowiedziała o swoim związku z Piotrem Szelągiem, pierwszej ciąży, ślubie, porodzie, a teraz dzieli się wrażeniami z oczekiwania na drugie dziecko.

Opublikowała krótkie nagranie, na którym widać zaokrąglony już brzuszek, żeby poinformować, że dwuletnia Nena będzie miała rodzeństwo. Jakiś czas później zdradziła, że do ich rodziny wkrótce dołączy chłopiec.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna  #odpowiadającnapytania #owboy @piotr.szelag #pregnancy #2under2 #sopot – napisała.

Czas mija, a Lara właśnie pokazała zdjęcie, na którym widać, że do porodu jeszcze tylko chwila. Jednak nic nie przebije fotki Neny z wanny.

Lara Gessler pokazała duży brzuszek i Nenę w wannie

Do czasu urodzin drugiego dziecka to Nena jest oczkiem w głowie Gessler i Szeląga. Lara i Piotr chętnie dzielą z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami swojej pociechy. Internauci mogą obserwować, jak pięknie dziewczynka się rozwija. Ma w sobie naturalna ciekawość, której w żaden sposób nie ograniczają jej rodzice. Maluszka – jak nazywa ją mama – stała się ulubienicą internautów i tylko czekają na jej nowe fotki.

Tym razem w relacji na Instagramie Lara pokazała swój ciążowy brzuszek, który jest już sporych rozmiarów, co wskazuje, że do porodu jeszcze tylko moment. Jednak nic nie przebije kadru z Neną w wannie. Dziewczynka skorzystała z okazji, że jej mama chce się zrelaksować w kąpieli i wskoczyła do niej. Zajrzyjcie do naszej galerii, jaki słodziak z wnuczki Magdy Gessler.


Lara Gessler pokazała brzuszek

Lara Gessler pokazała brzuszek

Nena w kąpieli

Nena w kąpieli

Nana na nowym zdjęciu

Nana na nowym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×