Szukaj

Lara Gessler wskoczyła w strój kąpielowy i pochwaliła się brzuchem. Tak wygląda trzy miesiące po porodzie

Lara Gessler w niedzielę wybrała się na plażę. Wskoczyła w strój kąpielowy, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda kilka miesięcy po porodzie?

Lara Gessler w październiku dołączyła do grona mam. Wraz z Piotrem Szelągiem powitali na świecie córeczkę Nenę. Dziewczynka już od pierwszych chwil życia poznaje świat. Najpierw w towarzystwie rodziców odkrywała polskie góry, potem – tuż przed Bożym Narodzeniem – wybrała się w pierwszą zagraniczną podróż. Odwiedziła drugi dom swojej babci, czyli słoneczną Hiszpanię.

Rodzina do swojej dyspozycji ma pięknie wyposażony apartament, który znajduje się niedaleko błękitnej wody oraz piaszczystej plaży. Posiada taras, przy którym rosną ogromne palmy. To tam stoi jacuzzi, w którym Lara chętnie spędza czas. Dowodem jest zdjęcie, które pojawiło się w sieci. Restauratorka podczas odpoczynku delektuje się wodą i owocami.

Lara Gessler wybrała się na plażę. Pokazała zdjęcie

W niedzielę Lara i Piotr skorzystali z pięknej pogody. Wybrali się na plażę, gdzie relaksowali się w słońcu. Szeląg poinformował o tym fakcie na Instagramie, gdzie wrzucił pamiątkowe zdjęcie. Podpisał je jednym słowem, które jest bardziej wymowne niż tysiące słów:

Miłość.

Kilka godzin później Lara Gessler pokazała zdjęcie, na którym chwali się opalenizną. Ma na sobie krótkie, dżinsowe spodenki, a także niebieski top bez ramiączek we wzorki, który zasłania jej biust. Restauratorka odsłoniła brzuch i zaprezentowała go w pełnej okazałości. Krótko po porodzie wróciła do formy.

Lara Gessler pokazała brzuch

Lara Gessler pokazała brzuch

Gessler w ciąży przytyła 14 kilogramów, o czym jakiś czas temu poinformowała swoich fanów na Instagramie. Szybko je zgubiła i jest tak samo szczupła jak przed zajściem w ciążę. Już dwa miesiące po porodzie zdążyła się odzwyczaić od krągłości. Całą uwagę skupia córce, która skradła jej serce:

Mówiąc szczerze, już totalnie o tym nie myślę – prawie zapomniałam. Jestem tak zafascynowana Neną po tej stronie… To jest coś niesamowitego.

Nena jest nie tylko oczkiem w głowie rodziców, ale także babci, Magdy Gessler. Gwiazda Kuchennych rewolucji nie ukrywa, że odkąd dziewczynka pojawiła się na świecie, czuje się bardzo szczęśliwa.


Lara Gessler pokazała brzuch

Lara Gessler pokazała brzuch

Piotr Szeląg i Lara Gessler

Piotr Szeląg i Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×