Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej biuro w domu. Robi wrażenie. Tak „odjechanego” bujaka jeszcze nie widzieliśmy

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie z home office. Lara pracuje w naprawdę dogodnych warunkach. Co za stylowy bujak!

Lara Gessler łączy obecnie prowadzenie kariery  zawodowej z opieką nad córeczkąNeną. Dziewczynka przyszła na świat październiku ubiegłego roku. Ojcem dziecka jest partner życiowy Lary – warszawski prawnik Piotr Szeląg, z którym spotyka się ona od 2019 roku. W ubiegłym roku para wzięła ze sobą ślub. Lara – mimo wielu nowości w swoim życiu – nie zrezygnowała z pracy. Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami zdjęciem, które przedstawia ją podczas pracy w trybie home office.

W jakich warunkach pracuje Lara Gessler?

Lara Gessler leży na zdjęciu w drewnianym bujaku. Obok niej leży laptop, na którym Lara wystukuje kolejne słowa na klawiaturze. W rękach celebrytki widoczny jest mały kubeczek kawy. W tle widać ponadto resztę pokoju, gdzie spędza ona czas pracy – dominują w nim jasne i stonowane kolory.

Lara, na wypadek, gdyby mocno się zmęczyła, niemal pod ręką ma dostęp do rozkładanej kanapy, na której leży kilka poduszek. W opisie do zdjęcia napisała nieco więcej o wypełnianiu przez siebie obowiązków zawodowych:

Jak wiadomo, w życiu ważna jest równowaga. Praca z domu, tak jak prace domowe bardzo jej wymagają. Trzeba wiedzieć, kiedy herbatka, kiedy pranie, a kiedy kolejny mail – napisała.

Wystrój pokoju Lary bardzo spodobał się obserwującym ją internautkom. Jedna z nich zapytała o drewniany, „odjechany” bujak, na którym leżała celebrytka.

A może masz jakiś kod rabatowy na ten bujak? – żartobliwie napisała użytkowniczka Instagrama.

Jeszcze inni internauci uznali, że pokazane przez Larę miejsce nie tylko nadaje się do pracy, ale również do relaksu. Trudno się z tym nie zgodzić.

Jakbym siebie widziała. dobre miejsce na relaks! – zauważyła jedna z internautek.

Zdjęcie skomentował też partner Lary, Piotr Szeląg, który dodał po prostu trzy fioletowe serduszka.

Kim jest rodzina Lary Gessler?

Lara Gessler jest córką Magdy Gessler – znanej restauratorki i telewizyjnej celebrytki. Magda i Lara pozostają w dobrych relacjach. Co ciekawe, Lara nie pozwala jednak mamie na pomoc w opiece nad dzieckiem. Dlaczego? Wynika to z jej dużej samodzielności.

Ona uważa, zresztą tak ja ja, że dziecko jest jej i pierwszą część życia powinno poznać rodzinę, ale głównie powinno być z rodzicami. I tak to się dzieje. Bardzo ją za to szanuję. Najbardziej mnie wzrusza jako mama, bo jest najpiękniejszą, najwspanialszą i najmądrzejszą mamą na świecie – Magda powiedziała w rozmowie z nami.

Ojciec Lary, Piotr Gessler, zmarł w piątek 27 sierpnia tego roku. Lara określała swojego tatę mianem „najlepszego przyjaciela”.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato – poinformowała w mediach społecznościowych, krótko po jego śmierci.

Więcej o Larze Gessler można się dowiedzieć z jego instagramowego profilu. Na tę chwilę śledzi go ponad 230 tysięcy internautów. Lara dodała na nim ponad 1000 postów. Poniżej zamieszczamy niektóre z nich.


Lara Gessler i jej biuro

Lara Gessler i jej biuro

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×