Szukaj

Po 6 tygodniach izolacji Lara Gessler podjęła przełomową decyzję. Wszystko w trosce o córkę

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na własnej skórze odczuła restrykcje związane z pandemią. Młoda restauratorka opowiedziała o wszystkim w social mediach. Widzi jednak światełko w tunelu. 

Lara Gessler niedawno po raz pierwszy została mamą. Młoda restauratorka nie ukrywała, że jest bardzo podekscytowana tym faktem. Gdy jej ciąża wkroczyła w bezpieczny okres, pochwaliła się swoim wyjątkowym stanem w social mediach. Od tamtego momentu przez kolejne miesięcy aż do rozwiązania mogliśmy podglądać jej rosnące krągłości. Ostatni czas to dla niej prawdziwa rewolucja. Będąc już w końcówce ciąży, córka Magdy Gessler poinformowała o zaręczynach.

Lara rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, by kilka miesięcy później spotkać miłość życia – Piotra Szeląga. Znany adwokat okazał się tym jedynym. Chociaż na początku zakochani zgodnie deklarowali, że nie myślą o ślubie, to z czasem jednak zmienili zdanie. Kilka tygodni przed tym, gdy na świecie pojawiła się ich córeczka, pochwalili się, że są zaręczeni. Kiedy emocje jeszcze nie opadły, mogliśmy podziwiać już ich ślubną sesję. Zdecydowali się oni na niezwykle kameralną uroczystość w gronie najbliższych osób.

Lara Gessler opowiedziała o swoim dramacie

Restauratorka i autorka książek kulinarnych miesiąc temu powitała na świecie swoją córeczkę Nenę. Dziewczynka otrzymała od rodziców piękne i bardzo oryginalne imię. Chociaż dla młodych małżonków jest to niezwykle szczęśliwy czas, to obecna sytuacja związana z pandemią nie napawa optymizmem. Przez ostatnich kilka tygodni liczba chorych wzrastała wręcz lawinowo. Rząd zdecydował się na szereg kolejnych restrykcji. Kraj cały czas jest o krok od narodowej kwarantanny.

Zdecydowanie odbiło się to na życiu wszystkich Polaków. Lara Gessler też bardzo restrykcyjnie stosuje się do rządowych nakazów. Bardzo dba o zdrowie swoje i męża, a zwłaszcza Neny. Małżonkowie od kilku tygodni nie wychodzą z domu. Pracują zdalnie, a wszystkie zakupy starają się zamawiać z dostawą do domu. Jedyną ich odskocznią są spacery, na które wychodzą w niezatłoczone miejsca, głównie do pobliskich parków.

Lara opowiedziała o tym wszystkim na swoim Instastory:

Od 6 tygodni prawie wcale nie wychodzimy z domu. Ostatnio ratują nas spacery.

W ich życiu pojawiło się jednak światełko w tunelu, bo cała rodzina zdecydowała się na wyjazd. Gwiazda nie zdradziła jednak, dokąd się wybierają.

Ale już przebieramy z nogi na nogę, bo czeka nas wyjazd.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im udanej i bezpiecznej podróży.


Lara Gessler opowiedziała o życiu w czasie pandemii

Lara Gessler opowiedziała o życiu w czasie pandemii

Lara Gessler opowiedziała o życiu w czasie pandemii

Lara Gessler opowiedziała o życiu w czasie pandemii

Lara Gessler opowiedziała o życiu w czasie pandemii

Lara Gessler opowiedziała o życiu w czasie pandemii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×