Lara Gessler szczerze o tym, jaką mamą jest dla niej Magda. „Moja mama jest tak zachłyśnięta życiem”. Nie miała łatwego dzieciństwa

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler zdecydowała się udzielić bardzo szczerego wywiadu. Zdradziła w nim jaką mamą i babcią jest Magda Gessler. W jednej z tych ról sprawdza się znacznie lepiej. 

Lara Gessler zyskała popularność głównie dzięki swojej mamie, Magdzie Gessler. Znana szefowa kuchni szturmem wkroczyła na salony i zyskała tłumy fanów. Podobnie stało się także z jej dziećmi, które również są znane w show-biznesie. Obydwoje poszli w jej ślady i zajmują się kulinariami. Każde z nich prowadzi własne lokale gastronomiczne, a także mają wspólny rodzinny biznes. Radzą sobie wręcz doskonale. Lara udziela się w branży, a także na Instagramie. Dzięki temu zyskała liczną grupę fanów, którzy cały czas śledzą jej karierę.

Napięty zawodowy grafik od ponad roku łączy z macierzyństwem. Jej oczkiem w głowie jest córeczka Nena. Jakiś czas temu poinformowała także, że spodziewa się kolejnego dziecka. Już niedługo na świat przyjdzie jej synek. W roli mamy młoda restauratorka odnalazła się doskonale. Jaką mamą była dla niej Magda?

Lara Gessler o tym, jaką matką jest Magda Gessler

Lara miała bardzo barwne dzieciństwo, o którym wiele razy opowiadała w mediach. Wiadomo, że bardzo silna więź łączyła ją z ojcem. Ten zmarł w zeszłym roku, co było dla niej wielkim ciosem. Teraz zdradziła, jaką mamą była dla niej Magda. O wszystkim opowiedziała w podcaście Tak mamy.

Moi rodzice się rozstali, gdy ja miałam niecałe dziewięć lat. To znaczy… Rozstali… Moja mama wyszła z domu. Po prostu. Ja zostałam z moim tatą, z Tadkiem, pierwszym synem mojej mamy. Zostaliśmy sami – opisała rozstanie rodziców.

Córka restauratorki oceniła, że kilka lat temu dzieci nie były centrum zainteresowania jej mamy. Zdecydowanie pochłaniało ją własne życie, z którego chciała czerpać jak najwięcej.

Moja mama jest tak zachłyśnięta życiem, że jest trochę tak, że te dzieci były dla niej zawsze skutkiem ubocznym tego życia. (…) I to życie gdzieś tam jest dla niej tak ważne, że dzieci były trochę na doczepkę – powiedziała Lara.

Wszystko zmieniło się po latach. W dorosłym życiu Magda jest dla Lary wielkim wsparciem, ale też rewelacyjną babcią dla jej córki. W tej roli spełniła się znakomicie.

To się teraz zmieniło, jak mama jest już starsza. Przez to, że nie miała idealnych relacji ze swoimi rodzicami, a zawsze miała superrelacje z dziadkami, zawsze pozycjonowała się tak, że będzie superbabcią. Więc teraz ma do tego pole i bardzo o to dba. Mam wrażenie, że ona nigdy sobie nie obiecywała za wiele po swoim macierzyństwie. Mamy dużo fajniejsze kontakty teraz. Oczywiście mieliśmy je super, kiedy rodzice byli razem. Ale potem ona się z tego macierzyństwa wyłączyła…

Teraz więź pomiędzy Larą i jej mamą jest znacznie silniejsza. W sieci często pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Razem starają się spędzać dużo czasu i ciągle planują rodzinne wakacje, gdzie mogą być ze sobą blisko i odpocząć od zawodowych obowiązków.


Magda i Lara Gessler

Magda i Lara Gessler

Magda Gessler z córką i wnuczką

Magda Gessler z córką i wnuczką

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Komentarze

 • Romek pisze:

  Ale zrobili z starej rudej wielką gwiazdę- śmiechu warte

 • Gość pisze:

  Ale zrobili z starej rudej wielką gwiazdę- śmiechu warte

 • Gość Ważka pisze:

  Przestańcie lansować jakaś kobietę znaną z tego, że ma znaną markę. Sama dokonała kilku aktów ekshibicjonistycznych umieszczając swoje nagie fotografie ciążowe w sieci.. Rozwiedziona, brzydka i głupia. Czy nie macie ciekawszych tematów dotyczących nas, normalnych ludzi?

 • Gośćzuzia pisze:

  Ekspertka od siedmiu bolesci. To ze ma dzieki in vitro nie czyni z niej ekspertki. To tak, jakby komus usuneli zab, a on po zabiegu uznal sie za doswiadczonego stomatologa. Troche samokrytyki by sie przydalo temu babiszonowi.

 • Anna pisze:

  Super że wszystko można ubrać w ładne słowa, nawet to że się zostawia małe dziecko i pójść robić karierę i zająć się tylko sobą? Nie odbuduje się więzi, kiedy ich nie było. Teraz kiedy Lara ma własne życie i dzieci, to tak usprawiedliwia matkę

 • Gość7 pisze:

  Wygląd tej starszej pani pozostawia wiele do życzenia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×