Córka Magdy Gessler zabrała nowego partnera na salony! Tak wygląda wielka miłość Lary! Przystojniak jakich mało!

Lara Gessler - zdjęcie z partnerem

Lara Gessler - zdjęcie z partnerem

Lara Gessler już nie ukrywa swojego nowego partnera. Córka słynnej restauratorki zabrała swoją drugą połówkę do Sopotu na publiczną imprezę. Para doczekała się pierwszych oficjalnych zdjęć we dwoje. Kim jest ukochany młodej gwiazdy?

Lara Gessler w miniony weekend, pojawiła się w Sopocie, gdzie odbywały się zawody jeździeckie, które przyciągnęły tysiące fanów jazdy konnej. Podczas sportowych zmagań nie brakowało emocji nie tylko na trybunach, ale też za kulisami, gdzie bawiły się gwiazdy. Największą atrakcją dla paparazzi była obecność córki Magdy Gessler.

Lara podczas wydarzenia nie pojawiła się sama. Towarzyszył jej Piotr, właściciel jednej ze stołecznych kancelarii. Para spotyka się od jakiegoś czasu i jak widać uczucie między nimi kwitnie. Chociaż początkowo Gessler próbowała ukryć relację jaka łączy ją z przystojnym prawnikiem, z czasem do mediów zaczęło przedostawać się coraz więcej informacji na ich temat.

Cukierniczka ze swoim partnerem niedawno pojawiła się na festiwalu See Bloggers w Łodzi, teraz nadszedł czas na zawody jeździeckie w Sopocie. To właśnie tam para odważyła się pewnie pozować przed obiektywami fotoreporterów. Gessler ubrana w białą sukienkę wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Miłość zdecydowanie jej służy.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Zobacz: Lara Gessler zmieniła się w demona seksu! Lepiej już nie mogła wyglądać! Magda Gessler może być z niej dumna!

Zobacz: Lara Gessler w bieliźnie buszuje w kuchni o poranku. Magda pokazała najseksowniejsze zdjęcie córki w jej karierze!

Zobacz: Lara Gessler od lat walczy z poważną chorobą! Wszystko odkryła czujna Magda Gessler!


Lara Gessler - zawody jeździeckie w Sopocie

Lara Gessler - zawody jeździeckie w Sopocie

Lara Gessler - zawody jeździeckie w Sopocie

Lara Gessler - zawody jeździeckie w Sopocie

Lara Gessler ma nowego partnera

Lara Gessler ma nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×