Szukaj

Sylwester u Gesslerów zdominowany przez Nenę. Mała wnuczka Magdy kradnie każdy kadr. Cukiereczek

Magda Gessler, Lara i Nena

Magda Gessler, Lara i Nena

Lara Gessler pożegnała stary rok piękną rodzinną fotografią. Również Magda Gessler podzieliła się ujęciem z córką i wnuczką. Na obu kadrach całą uwagę kradnie Nena.  Jak ona jest słodka!

Rodzina Gesslerów od jakiegoś czasu zachwyca fanów zdjęciami z wakacji. W podróż wyjechali Magda z córką Larą, zięciem Piotrem Szelągiem i wnuczką Neną. Dziewczynka urodziła się pod koniec października, a rodzice już postanowili pokazać jej kawałek świata. Wybrali się na Fuereteventurę, gdzie mogą w pełni korzystać z uroków życia. W Polsce w tym czasie panują obostrzenia i zakazy związane z pandemią, a pogoda też nas nie rozpieszcza. To świetne miejsce, żeby spędzić święta i przywitać Nowy Rok.

W Hiszpanii wszyscy mogą cieszyć się wysoką temperaturą i słońcem. Dzielą się z fanami tym, jak spędzają czas. Na przykład na profilu restauratorki pojawiło się zdjęcie z wizyty w restauracji, podczas której delektowali się owocami morza. Nie zabrakło zdjęć z codziennego spędzania czasu. Widać, że urlop wszystkim zrobił bardzo dobrze. Tam też żegnali stary rok.

Lara Gessler razem z rodziną wita Nowy Rok 2021

Dla Lary Gessler rok 2020 z pewnością był magiczny. Urodziła jej się córeczka, wzięła ślub z ukochanym mężczyzną, a przy tym cały czas rozwija swoją karierę. Macierzyństwo przyszło jej bardzo naturalnie, wygląda na to, że urodziła się po to, żeby być mamą. Już od maleńkości tworzy piękna więź z Neną.

Na profilu młodej restauratorki pojawiła się urocza fotografia, na której widzimy całą jej rodzinę. Uśmiechnięci Piotr Szeląg i Lara oraz przytulona do mamy dziewczynka. Ujęcie jest cudowne. Powstało na pożegnanie starego, a przywitanie nowego roku.

Nasz bulaj na 2021 rok. Jesteśmy wdzięczni i gotowi ✨🌶🌟🙏🏼 #new #newyearseve #nye #rodzina #nena #family #miłość #love #mum2020 @piotr.szelag – napisała.

Zdjęciem z wnuczką podzieliła się także zakochana po uszy w Nenie babcia, Magda Gessler. Gwiazda TVN nie ukrywa, że malutka skradła jej serce, a ona zamierza ją rozpieszczać, jak tylko się da. To pewnie jest jedno z jej noworocznych postanowień.

Dwa zdjęcia, które zostały zrobione na hiszpańskiej wyspie, zdecydowanie łączy jedno. Całą uwagę kradnie słodka Nena. Jest śliczna. Internauci nie mają wątpliwości, kto już wkrótce będzie największą gwiazdą w rodzinie.


Lara Gessler z rodziną

Lara Gessler z rodziną

Magda Gessler z córką i wnuczką

Magda Gessler z córką i wnuczką

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×