Lara Gessler ma nieprzyjemności przez znaną mamę. To straszne, do czego potrafią się posunąć ludzie. Wskazała konkretne sytuacje

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler otworzyła się przed Magdą Mołek. Opowiedziała jej o tym, jak nazwisko po znanej matce wpływa na jej życie. Oj, nie jest zbyt kolorowo.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. Jej sławę jeszcze bardziej „podbiło” pojawienie się programu Kuchenne rewolucje, dzięki któremu zdobyła wielotysięczne grono fanów. Gwiazda TVN doczekała się dwojga dzieci: córki Lary Gessler i syna Tadeusza Müllera. Jej potomkowie odziedziczyli po niej talent do gotowania.

Córka Magdy pomaga w rodzinnym interesie i jest autorką książek. Prywatnie jest żoną Piotra Szeląga i mamą Neny. W najbliższym czasie rodzina Lary i Piotra powiększy się o kolejne dziecko, na co niecierpliwie czekają jej followersi. Influencerka nie zwalnia tempa nawet w zaawansowanej ciąży. Teraz udzieliła obszernego wywiadu Magdzie Mołek.

Lara Gessler o tym, jak jest być córką znanej osoby

Młodsza Gessler otworzyła się przed dziennikarką na temat znanej mamy, przyznając, że bycie córką takiej osoby nie zawsze ma tylko pozytywne strony.

No straty są, straty są spore, bo straty przede wszystkim dotyczą założeń, czyli znowu dotyczą tego, co ludzie lubią myśleć. Ludzie mają wyobrażenie, że kiedy masz taką mamę jak ja, to żyjesz jak na dworze królewskim. To znaczy nie musisz pracować, nie musisz nic robić. Ktoś mi jakiś czas temu napisał: „Boże, to ty pracujesz?” Tak jakby: „Ale po co?”. Ja mówię, naprawdę zaskakujące jest to w ogóle pytanie – wyjawiła.

Rozmówczyni Magdy nie kryła, że jest jej bardzo przykro z powodu zaszufladkowania:

Jeśli chodzi o szkody, które robi nazwisko Gessler, to przede wszystkim absolutnie wykreśla przychylność interpretacji. Totalnie. W sensie jest negatywna. Masz zawód córka, choćbyś cokolwiek nie zrobił, jakiegokolwiek tytułu naukowego nie miał, to w ogóle nie ma znaczenia, bo wszystko się wydaje banalne wobec czegoś, co zna szeroka Polska.

Niestety z podobnymi problemami zmagają się również inne dzieci powszechnie rozpoznawalnych rodziców, a łatka „syna znanego taty” lub „córki znanej mamy” towarzyszy im przez długie lata. Znacie więcej podobnych przypadków?

Pełna rozmowa Lary Gessler i Magdy Mołek poniżej.


Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2022

Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2022

Magda Gessler

Magda Gessler

Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2022

Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×