Lara Gessler zszokowana cenami nad polskim morzem! Nie tylko ona – inne gwiazdy też nie ukrywają oburzenia. Co za drożyzna!

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler wybrała się z rodziną na urlop nad polskie morze, lecz zniesmaczona przerwała wyjazd i wróciła do stolicy. Inni celebryci również nie najlepiej wspominają wypad nad Bałtyk. Co się działo?

Lara Gessler w zeszłym roku nie mogła narzekać na brak atrakcji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pomimo pandemii nie zwolniła tempa i sporo się u niej działo. Otworzyła własny lokal i wydała kolejną książkę. Córka Magdy Gessler przede wszystkim jednak została po raz pierwszy mamą. Wiosną zeszłego roku pokazała pierwsze zdjęcie, na którym mogliśmy ją zobaczyć z mocno już zaokrąglonym brzuszkiem. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Za kilka miesięcy pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym od ukochanego Piotra, a zaledwie kilka dni przed narodzinami córeczki zostali małżeństwem.

Lara i Piotr uwielbiają podróżować. Pandemia koronawirusa i czas obostrzeń na długo zatrzymały ich w domu. Jednak tuż po narodzinach córki przestrzegając wszystkich restrykcji, wybrali się z rodziną w podróż do Hiszpanii. Spędzili tam sporo czasu na błogim odpoczynku. Gdy w Polsce panowała ponura jesień, oni korzystali z pięknego słońca i wyśmienitej aury.

Lara Gessler narzeka na ceny nad polskim morzem

Tegoroczne wakacje Lara postanowiła rozpocząć od wyjazdu z rodziną nad Bałtyk. Razem z mężem i małą Neną spędzili kilka dni na polskim wybrzeżu, jednak krótki urlop nie był zbytnią przyjemnością. Wrażeniami z wypadu podzieliła się z internautami. Gwiazda była tak rozczarowana tym, co zastała, że bez namysłu postanowiła spakować walizki i wrócić do Warszawy.

Słuchajcie, wróciliśmy właśnie do domu. Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy przedłużać wyjazdu, bo pogoda jest beznadziejna, a ceny nad morzem kosmiczne! Po prostu to jest coś nieprawdopodobnego, ile kosztują hotele w tej chwili. Doszliśmy do wniosku, że dołożymy sobie do naszego następnego wyjazdu więcej kasy – powiedziała w social mediach.

Oprócz nieciekawej pogody zszokowały ją też wysokie ceny noclegów.

Gwiazdy wspominają wakacje nad polskim morzem

Podobnego zdania jest też wiele innych polskich gwiazd, które już jakiś czas temu wypowiedziały się na ten temat. Agata Młynarska kilka lat temu również opisała w social mediach swoje wrażenia z urlopu we Władysławowie. Zwróciła uwagę na drogie i niesmaczne jedzenie, które było nie pierwszej świeżości, a także głośne zachowanie ludzi i panów w „gastronomicznej ciąży”. Od tamtej pory każdą wolną chwilę spędza w Hiszpanii, gdzie kupiła dom.

Dorota Zawadzka, która przez kilka lat prowadziła program Superniania w stacji TVN, również nie ukrywała, że jedna rzecz nad Bałtykiem bardzo jej przeszkadza. Mowa tutaj o wszechobecnych na plażach parawanach.

Ten parawan daje takie poczucie intymności, które na plaży jest oczywiście bardzo złudne. No ale niektórzy tego potrzebują widocznie. Szkoda tylko, że od szóstej rano – mówiła na antenie TVN.

Kasia Skrzynecka także nie ma dobrych wspomnień z wypoczynku nad polskim morzem. Aktorka od lat już na cel podróży wybiera Grecję, która stała się jej ukochanym miejscem na ziemi. Gwiazda, będąc dwa lata temu nad Bałtykiem, pośpiesznie opuściła z rodziną plażę po tym, jak pojawiła się tam grupa młodych nietrzeźwych osób. Nie zważali oni na innych i popijali alkohol oraz komentowali zachowanie innych. O tym wszystkim Kasia opowiedziała na Instagramie.

Beata Tadla po powrocie z urlopu również nie była zachwycona. W zeszłym roku spędziła kilka dni w Polsce i była przerażona ilością straganów z chińskimi bibelotami, a także telewizorami, które są zawieszone w każdej knajpce i nie pozwalają na odpoczynek i relaks. W podróż poślubną wybrała się zatem z dala od polskiego wybrzeża.

Trzeba przyznać, ze gwiazdy nie mają najlepszych doświadczeń z urlopu spędzonego na rodzimym wybrzeżu. Nie można się zatem dziwić, że wybierają inne kierunki świata.


Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Lara Gessler i Nena w Hiszpanii

Lara Gessler i Nena w Hiszpanii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×