Lara Gessler chciała pochwalić się pysznym daniem, a pokazała więcej niż planowała. Na pierwszym planie obłędny prezent od Magdy Gessler!

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler pochwaliła się w sieci przepisem na pyszne danie, ale fani zwrócili uwagę na coś jeszcze. To bardzo oryginalny prezent od Magdy Gessler.

Lara Gessler od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Wszystko przez swoich sławnych rodziców, którzy całe swoje życie związali z gastronomią. Magda Gessler wielką kulinarną pasję przekształciła błyskawicznie w źródło zarobku, a miłością do gotowania zaraziła własne dzieci. Kilka lat temu wprowadziła córkę na salony, a ta, chociaż odnajduje się przed kamerami i na branżowych imprezach, to najbardziej poświęca się własnemu lokalowi gastronomicznemu i rodzinie. Córka słynnej restauratorki pisze również książki związane z kulinariami, które trafiają na półki młodych adeptów gotowania.

Lara ma napięty zawodowy grafik, ponieważ nie uniknęła wchłonięcia przez świat show-biznesu. Stara się jednak zachowywać zdrowy dystans i przede wszystkim skupić na rodzinie. Ostatnio to właśnie dzieci pochłaniają cały jej czas. Córeczka Nena właśnie skończyła 2 latka, a miesiąc wcześniej na świat przyszedł jej młodszy brat Bernard.

Lara Gessler pokazała rodzinny portret

Lara od lat pojawia się przed kamerami, dzięki czemu zdołała zgromadzić wokół siebie pokaźne grono fanów. Ku ich uciesze jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje nie tylko relacje z najróżniejszych eventów, ale też to jak wygląda jej codzienność w roli mamy dwojga dzieci. We wszystkim wspiera ją ukochany mąż Piotr Szeląg, z którym połączyło ją prawdziwe uczucie.

Zakochani na kilka dni przed narodzinami córeczki Neny wzięli kameralny ślub. Ceremonię postanowili powtórzyć w zeszłym roku, ale już z większym rozmachem. Para wyjechała do Zakopanego, gdzie zabrali też swoich gości. Tam odnowili przysięgę i bawili się przez cały weekend w gronie rodziny i przyjaciół.

Zdaje się, że górskie wesele było inspiracją do stworzenia pięknego portretu, który zawisł na ścianie w mieszkaniu małżonków. Lara właśnie wrzuciła do sieci relację, w której chciała zaprezentować smakowity makaron, a uwadze jej sympatyków nie umknęło to, co jest w tle.

Na ścianie zawisł piękny portret. Widzimy na nim Larę i Piotra w białych stylizacjach namalowanych na tle Tatr. Obraz jest naprawdę piękny, a my wiemy, kto jest jego autorem. To Magda Gessler podarowała go córce i zięciowi w prezencie ślubnym. Zdjęcie zamieszczamy w naszej galerii.


jsnsnjdnfnkkfkfkfnkdnk
Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×