Szukaj

Lara Gessler z partnerem kuszą z sypialni! I to jak! Rozpalają wręcz do czerwoności!

Lara Gessler z partnerem

Lara Gessler z partnerem

Lara Gessler pokazała zdjęcie z partnerem. Prosto z sypialni i w bardzo romantycznym anturażu. Para rozgrzała internet do czerwoności.

Lara Gessler, zanim na Wigilii wystąpiła w grubym swetrze, pochwaliła się przygotowaniami do uroczystej kolacji. Czyniła je w niezwykle zmysłowej czerwonej sukience. To zapewne o takiej kobiecie jak ona myślał Chris De Burgh, kiedy śpiewał swój największy przebój Lady in Red. A ukochany, który siedział z tyłu, nie mógł od Lary oderwać oczu! I wcale mu się nie dziwimy…

Lara Gessler w zmysłowej koszulce

Słynna rodzina Gesslerów, na czele z Magdą i Larą, nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia spędzić inaczej niż w rodzinnym gronie. Ale już niekoniecznie w domu i niekoniecznie z kultywowaniem chrześcijańskich wartości.

Nigdy nie mieliśmy bardzo katolickich świąt, raczej to był i jego czas, żeby się naładować energetycznie na Nowy Rok. A w naszej rodzinie jest od kogo się ładować, więc czekamy na ten jeden magiczny raz w roku – wyznała Lara Gessler w Vivie.

W tym roku Magda i Lara oraz jej ukochany, prawnik Piotr Szeląg, na święta wybrali się do pewnego hotelu w Krakowie.

W rym roku odpoczywamy – zdradziła Lara Gessler na swoim Instagramie.

Możliwe jednak, że wzięła sobie do serca potępiające ją głosy z zeszłego roku. Wtedy na Wigilii wystąpiła w sukience z ogromnym dekoltem, kojarzącej się z halką. Gdy jej mama wrzuciła do sieci filmik, na którym widać Larę, internauci byli oburzeni tym, że mogą podziwiać jej piersi niemal w całej okazałości.

  • Taki strój do stołu wigilijnego czy do… sutki na wierzchu!? WSTYD
  • A córka w piżamie jeszcze?
  • Ubrana jak…
  • Tragedia – grzmieli.

W tym roku więc Lara Gessler wystąpiła na uroczystej kolacji w grubaśnym swetrze, do którego nikt nie może się przyczepić.

Ale co nieco odsłoniła na backstage, jak nazwała pokój hotelowy. Na Instagram wrzuciła zdjęcie w czerwonej sukience-halce, które rozpala wyobraźnię, nomen omen, do czerwoności.

Trzeba przyznać, że ma idealne ciało. Jej mama w jednym z wywiadów zdradziła, że to nie tylko zasługa ćwiczeń, ale i nowej miłości, dobrego partnera. Nie jest tajemnicą, że przepada za nowym chłopakiem swojej córki, znanym warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem. Ale póki co nie może liczyć na to, że przystojny brunet zostanie jej zięciem. On bowiem nie jest skory do żeniaczki.

Zobacz: Lara Gessler opowiedziała nam o nowym związku. Magda Gessler oszalała na punkcie przyszłego zięcia! Będzie ślub? [WIDEO]

Lara Gessler i Piotr Szeląg wezmą ślub?

Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw – powiedział partner Lary Gessler w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium.

Wyjaśnił, że dla Rzymian ważniejsza była chęć pozostawania w związku, jak mąż i żona, bez formalności. I właśnie ten model związku planuje realizować z Larą.

„Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów – powiedział.

To, że nie zamierza brać ślubu z Larą, nie oznacza jednak, że ma wątpliwości, czy jest ona tą jedyną.

Nasza relacja, oprócz wymiaru fizycznego, ma przede wszystkim charakter metafizyczny – zapewnił.

Zobacz: Lara Gessler spędza wakacje z mamą. Przy okazji zdradziła, jak wiele je różni


Lara Gessler z partnerem

Lara Gessler z partnerem

Lara Gessler z partnerem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Lara Gessler z partnerem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem – pierwsze zdjęcia paparazzi

Lara Gessler z nowym partnerem – pierwsze zdjęcia paparazzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×