Lara Gessler uwieczniła intymne chwile w restauracji. Fani wniebowzięci. „Najważniejsze, że nikt dziwnie nie patrzy”

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler z nową sesją. Zademonstrowała, jak karmi dziecko piersią w miejscu publicznym. Czyżby wzięła przykład z Oli Żebrowskiej?

Lara Gessler to jedyna córka restauratorki i gwiazdy TVN, Magdy Gessler. Młoda kobieta poszła w ślady znanej mamy i również zajęła się kulinariami. Nie tylko współprowadzi rodzinny interes, ale oprócz tego występuje w telewizji i prowadzi profile w mediach społecznościowych, promując tam gotowanie.

33-latka, choć nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, uporządkowała swoje życie prywatne i założyła rodzinę. Jej mężem jest Piotr Szeląg. Małżonkowie wychowują razem dwoje dzieci: córkę Nenę i syna Bernarda. Chłopiec przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku.

Jest Bernard Gessler – Szeląg – napisała wtedy świeżo upieczona mama.

W odróżnieniu od innych gwiazd, Lara od razu pokazała twarz syna. Od tego czasu kolejne publikacje z jego udziałem raz po raz goszczą w social mediach. Dumna mama nie widzi nic zdrożnego w chwaleniu się swoim szczęściem!

Lara Gessler pokazała, jak karmi dziecko piersią

W środę na profilu Lary na Instagramie pojawiła się nowa sesja zdjęciowa. Piękność pokazała, jak karmi syna piersią. Intymną chwilę uchwycono w restauracji.

Lubimy jeść na mieście – podpisała kadry.

Fanki zasypały młodą Gessler „ochami i ochami” w sekcji komentarzy. To niektóre z przejawów zachwytu:

  • Ulubiona Lara.

  • Piękna i piękne zdjecie.

  • Laro wszystkie twoje posty po prostu chłonę. Zawsze piękne zdjęcia , mądre wpisy co dziś jest unikatowe, insta zalane jest brakiem wyczucia i takt , ukierunkowane na polubienia… A u Ciebie wszystko z harmonią i w dobrym guście, MASZ KLASĘ.

  • Więź matki jest jak miód.

Nie brakło też wpisów, których autorzy odnieśli się do tego, że Polacy – zwłaszcza konserwatywni – niekiedy sceptycznie podchodzą do publicznego karmienia.

Najważniejsze, że nikt dziwnie nie patrzy – napisał jeden z internautów.

Mamy nadzieję, że tym razem domorośli obrońcy tradycyjnych wartości oszczędzą Larze niemiłych uwag.

Ola Żebrowska rozpisała się o publicznym karmieniu

Kilka tygodni temu Aleksandra Żebrowska zaproponowała followersom, aby wzięli udział w kampanii społecznej, mającej uświadomić ludziom to, że karmienie piersią nie jest niczym nadzwyczajnym (więcej tutaj).

Mimo, że jest to zupełnie naturalne (i dozwolone ;)) karmienie w miejscach publicznych potrafi być krępujące. Szczególnie dla „młodych mam”, kiedy oprócz niezręczności związanej z samym przystawieniem dziecka do piersi, dodatkowo ktoś obcy pozwala sobie na oceniające spojrzenia albo pouczające komentarze – zaczęła.

Następnie zwróciła się z apelem do czytelników:

Jeśli chcesz wesprzeć kobiety, które łączą karmienie piersią z innymi codziennymi aktywnościami, dołącz do kampanii. Zrób sobie zdjęcie z taką planszą i opublikuj na swoim instagramie z hashtagiem #KarmienieBezTabu.

Czyżby Lara wysłuchała apelu Oli?


Lara Gessler pokazała, jak karmi dziecko piersią

Lara Gessler pokazała, jak karmi dziecko piersią

Lara Gessler pokazała, jak karmi dziecko piersią

Lara Gessler pokazała, jak karmi dziecko piersią

Ola Żebrowska o publicznym karmieniu piersią

Ola Żebrowska o publicznym karmieniu piersią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×