Szukaj

Lara Gessler pokazała zdjęcie z kąpieli Neny i odkryła kolejne zakamarki domu. Uwagę zwracają piękna tapeta i zdobienia w salonie

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które powstało przy okazji kąpieli jej córki, Neny. Stylowe wnętrza przyciągają uwagę.

Lara Gessler udowadnia, że kariera i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Córka najsłynniejszej restauratorki w Polsce od dawna zarządza cukiernią Słodki Słony, która mieści się na ulicy Mokotowskiej w Warszawie, co jakiś czas wydaje nowe książki i e-booki. Od kilku miesięcy pracę łączy z wychowywaniem córki.

Gessler i jej mąż, Piotr Szeląg, już od pierwszych chwil życia starają się dziecku pokazać świat. Najpierw zabrali Nenę w góry, a kilka tygodni później do słonecznej Hiszpanii. Jak zdradziła Lara w Dzień Dobry TVNdziewczynka zachowywała się spokojnie podczas pierwszej, zagranicznej podróży. Chociaż lot na Fuerteventurę trwał ponad pięć godzin, Nena dzielnie go zniosła:

Jak lecieliśmy w jedną stronę, to miała niecałe trzy miesiące i przespała całą podróż. W drodze powrotnej też sobie dała radę, było tyle dzieci, że jej nie było słychać.

Lara Gessler pokazała kąpiel Neny. Stylowe wnętrza przyciągają uwagę

Lara Gessler aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie i od czasu do czasu wpuszcza internautów do swojego życia prywatnego, publikując urocze zdjęcia. Tak jak w poniedziałkowy poranek, gdy dorzuciła do puli kolejną rozkoszną fotografię. Jej autorem jest jej mąż.

Lara pozuje z córką, która kąpie się w wannie. Na twarzy dumnej mamy gości szeroki uśmiech.

Elegantki z morskiej pianki #dzieńdobry #kąpiel. Foto Tata @piotr.szelag

Uwagę przyciąga nie tylko rozkoszne ujęcie, ale także stylowe wnętrze, w którym zostało ono zrobione. Wanienka Neny stoi na drewnianym stole. W tle widać piękną lampę, gustowną tapetę i zdobienia na ścianie wokół sufitu.

Zarówno wystrój, jak i sytuacja zatrzymana w kadrze spodobała się internautom. W komentarzach piszą:

  • Jakie cudne zdjęcie! Miłego dnia 🙂 Nena i ty wyglądacie razem tak przesłodko… Aż cukrzycy zaraz dostanę.
  • Przyjemnie się na was patrzy, wygadacie na bardzo miłych i spokojnych ludzi.
  • Jakie wnętrza, cudo.

Trzeba przyznać, że fotografia jest naprawdę urocza.


Lara Gessler z córką Neną

Lara Gessler z córką Neną

Jak mieszka Lara Gessler?Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Jak mieszka Lara Gessler?

Dodaj komentarz

  • polkaGość pisze:

    Proszę takiej brzydkiej twarzy nie pokazywać. Tak samo jak jej matki wieeelkiejjjjj znawczyni kuchni hahahaha

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×