Poprawiny Lary Gessler w duchu lat 80. Gwiazdy wystylizowały się na bogato. Kto się pojawił?

Lara Gessler i Piotr Szeląg poprawiny

Lara Gessler i Piotr Szeląg poprawiny

Lara Gessler po raz drugi wyszła za mąż. Wczoraj odbyła się ceremonia, a dziś poprawiny. Wiemy, jak nowożeńcy i goście spędzili ten wyjątkowy dzień.

Lara Gessler poszła w ślady swojej mamy Magdy i również związała przyszłość z gastronomią. Poza zobowiązaniami prowadzi szczęśliwe życie prywatne. W zeszłym roku wzięła ślub z Piotrem Szelągiem, a chwilę później młoda para poinformowała, że spodziewają się dziecka. Gwiazda długo ukrywała tą informację. Postanowiła pochwalić się radosną nowiną publicznie dopiero wtedy, gdy jej brzuszek był już wyraźnie zaokrąglony. Wkrótce potem przyszli rodzice ogłosili, że powitają na świecie córeczkę Nenę. Okazuje się, że nie dali się ponieść dziecięcym zakupom i podeszli do tematu racjonalnie:

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl.

Para bardzo długo przekonywała, że podchodzą luźno do swojej relacji. Z czasem jednak uznali, że to jest to i postanowili wziąć ślub. Niedawno obchodzili rocznicę małżeństwa. Lara i Piotr postanowili jednak, że wezmą jeszcze jeden ślub. Była to wyjątkowa ceremonia zorganizowana w Zakopanem, czyli w miejscu, gdzie po raz pierwszy ich razem sfotografowano. Prowadzącym uroczystość był Piotr Czaykowski. Wśród gości nie zabrakło Magdy Gessler, która wręczyła córce przepiękny prezent.

Poprawiny Lary Gessler i Piotra Szeląga

Wiele par uważa, że wesele to za mało i dlatego organizują na drugi dzień poprawiny. Tak też było w przypadku Lary i Piotra. Dziś nowożeńcy kolejny dzień celebrowali swoją miłość w gronie rodziny i przyjaciół. Wsród gości znaleźli się m.in.: Natalia Klimas, Robert Kupisz, Katarzyna Sokołowska czy Jakob Kosel z Ciocią Liestyle.

Na relacji widać, że wygłupom nie było końca. Niektórzy spędzali czas aktywnie, inni leżeli i łapali promienie słoneczne. Kiedy zgłodnieli, zorganizowali grill party. Na stole nie zabrakło kiełbasy, ogórków kiszonych oraz alkoholu.

Wydarzenie zorganizowane było w duchu lat 80. Zobaczcie, jak wyglądała młoda para oraz goście.


Lara Gessler i Piotr Szeląg - poprawiny

Lara Gessler i Piotr Szeląg - poprawiny

Lara Gessler i Piotr Szeląg - poprawiny

Lara Gessler i Piotr Szeląg - poprawiny

Lara Gessler i Piotr Szeląg - poprawiny

Lara Gessler i Piotr Szeląg - poprawiny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×