Szukaj

Lara Gessler ogłasza, że to już koniec wakacji. „Nie wiem czy się bać”. Zwróciła się z ważnym pytaniem

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na Instagramie dodała nowe zdjęcie z mężem Piotrem Szelągiem. W opisie poinformowała, że to już koniec. Co na to internauci?

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku zostali rodzicami. Powitali na świecie Nenę, o czym poinformowali w social mediach. Małżonkowie już od pierwszych chwil życia pokazują dziecku świat. Najpierw w towarzystwie rodziców poznawała polskie góry, potem – tuż przed Bożym Narodzeniem – wybrała się w pierwszą zagraniczną podróż. Odwiedziła drugi dom swojej babci, czyli słoneczną Hiszpanię.

Lara i Piotr co jakiś czas dzielą się z fanami wyjątkowymi zdjęciami ze słonecznego urlopu. W zeszłym tygodniu Gessler na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym eksponuje opaleniznę.  Ma na sobie krótkie, dżinsowe spodenki, a także top bez ramiączek. Mama Neny odsłoniła brzuch. Pokazała, że krótko po porodzie wróciła do formy.

Zobacz: Gessler wskoczyła w strój kąpielowy i pochwaliła się brzuchem. Tak wygląda trzy miesiące po porodzie  

Lara Gessler i Piotr Szeląg wracają do Polski. Kiedy?

W środowe popołudnie Lara Gessler opublikowała kolejne zdjęcie z mężem. Córka gwiazdy Kuchennych rewolucji ma na sobie koszulę w kwiaty. Sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary. Tuż za nią pozuje Piotr, który włożył koszulę w paski. Zakochani znajdują się pod parasolem i z pewnością chronią się przed słońcem.

Restauratorka w opisie poinformowała, że to koniec – ich pobyt w słonecznej Hiszpanii powoli dobiega końca. Chwytają więc ostatnie promienie słońca i wracają do Warszawy. W dalszej części wpisu zwróciła się z ważnym pytaniem. Gwiazda zastanawia się bowiem, ile utrzymuje się witamina D w organizmie?

Chwytamy ostatnie dni słońca i za chwile wracamy do Warszawy. Sama nie wiem, czy bać się, czy cieszyć…? BTW czy ktoś z Was wie, jak długo utrzymuje się w organizmie witamina D?

Internauci są zachwyceni wpisem, czego nie ukrywają w komentarzach. Są też tacy, którzy próbują odpowiedzieć na pytanie postawione przez gwiazdę:

  • Ja mieszkam w UK a tu ciągle pada. Poproszę trochę tego słońca. Piękne zdjęcie.
  • Z wit D jest różnie. Mieszkam w Prowansji i na brak słońca nie narzekam a mamy niedobory wit D.
  • Pięknie się razem prezentujecie.

Trudno się nie zgodzić. Lara Gessler i Piotr Szeląg tworzą dobrze dobrany duet.


Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Lara Gessler i Piotr Szeląg odtworzyli ślubne zdjęcie

Piotr Szeląg i Lara Gessler

Piotr Szeląg i Lara Gessler

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×