Szukaj

To koniec małżeństwa Lary Gessler! Córka gwiazdy TVN-u rozwiodła się na pierwszej rozprawie sądowej!

Lara Gessler i Paweł Pawłowski nie są już małżeństwem. Po niecałych dwóch latach od ślubu para rozwiodła się. Sąd orzekł ich rozwód na pierwszej rozprawie! W jakich stosunkach pożegnali się byli zakochani? 

Lara Gessler rozwód

Niecałe dwa lata temu o ślubie Lary Gessler z Pawłem Pawłowskim było bardzo głośno. Poznali się przypadkiem i połączyło ich uczucie. Sądząc jednak po długości małżeństwa nie było ono chyba wyjątkowe. Zakochani postanowili się rozwieść po roku małżeństwa, a powodem miały być rzekomo inne priorytety życiowe:

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów – mówił w styczniu znajomy pary w rozmowie z Super Expressem.

Wystarczyły trzy miesiące, by rozprawa się odbyła i ich małżeństwo przeszło do historii. Lara i Paweł rozwiedli się już na pierwszej rozprawie:

Zależało im na szybkim zakończeniu, bo Lara jest już w nowym związku z warszawskim prawnikiem, a Paweł pod koniec maja wyprowadza się z Polski. Oboje zachowali się z klasą – donosi informator w Fakcie.

Mężczyzna nie miał żalu do celebrytki i pożegnali się w przyjaznych stosunkach. Tak jak zaplanowali, tak się stało. Rozstali się „bez prania brudów”:

Przed ślubem podpisali intercyzę, więc nie było co dzielić. Po wszystkim podali sobie ręce i zapewnili się, że będę utrzymywać kontakt – słyszymy.

Cóż, teraz oboje mogą zacząć układać sobie życie na nowe. Miejmy jednak nadzieję, że następnym razem każde z nich dłużej zastanowi się, zanim powie sakramentalne „tak”.

Zobacz: Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda opowiedziała o koszmarnej tragedii sprzed lat

Zobacz: Magda Gessler podbija Londyn! Właśnie otworzyła restaurację z polską kuchnią! Co i za ile można zjeść?

Zobacz: Mąż Lary Gessler pierwszy raz o swoim rozstaniu z córką Magdy Gessler! Co ona na to?


Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Lara Gessler ślub

Lara Gessler ślub

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×