Lara Gessler i Jakob Kosel z córkami na spacerze. Podwójna dawka słodyczy na jednym zdjęciu

Lara Gessler i Jakob Kosel

Lara Gessler i Jakob Kosel

Lara Gessler i Jakob Kosel wybrali się na spacer z córkami, o czym poinformowali w social mediach. Restauratorka dodała zdjęcie, które rozczuliło internautów. Co piszą w komentarzach?

Lara Gessler pokazuje, że kariera i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Córka najsłynniejszej restauratorki w Polsce od dawna zarządza cukiernią Słodki Słony, która mieści się przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Co jakiś czas wydaje nowe książki i e-booki. Od kilku miesięcy każdą wolną chwilę poświęca na wychowywaniu córki, uroczej Neny, która przyszła na świat w październiku.

Dziewczynka zawróciła w głowie rodziców, którzy już od pierwszych chwil życia chcą pokazać jej świat. Lara i jej mąż Piotr Szeląg najpierw zabrali ją w góry, potem do słonecznej Hiszpanii. Chociaż lot na Fuerteventurę trwał ponad pięć godzin, Nena dzielnie zniosła całą wyprawę:

Jak lecieliśmy w jedną stronę, to miała niecałe trzy miesiące i przespała całą podróż. W drodze powrotnej też sobie dała radę, było tyle dzieci, że jej nie było słychać – komentowała Lara GesslerDzień Dobry TVN.

Wnuczką jest zachwycona także jej babcia, Magda Gessler. Dowodem są rozkoszne zdjęcia i nagrania, które co jakiś czas pojawiają się w social mediach. Jedno z nich możecie zobaczyć tutaj.

Lara Gessler i Jakob Kosel na spacerze z córkami

Nie tylko Lara Gessler niedawno dołączyła do grona rodziców. Pierwszą pociechę powitał na świecie także finalista programu Top ModelJakob Kosel. Korzystając ze słonecznej pogody gwiazdy, w towarzystwie swoich partnerów i córek Neny oraz Michaliny, wybrali się na wspólny spacer.

Gessler poinformowała o tym fakcie w social mediach. Pokazała fotografię, na którym pozuje u boku Jakoba. Każdy z nich trzyma w rękach swoją córeczkę. To podwójna dawka słodyczy na jednym zdjęciu:

Dziewczyny się spotkały na pierwsze ploty #wiewióreczka #nena #niedziela #spacer @jakobkosel.

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują rozkoszne ujęcie:

  • Wspaniale! Super kumpelki od samego początku…
  • Super pozytywnie! Prawdziwie wiosennie.
  • Przepiekna niedziela! A ja pozdrawiam z Afryki.

Jakob Kosel nie tylko wybrał się na spacer z Larą, ale w niedzielę także świętował 29 urodziny. Redakcja Jastrząb Post życzy wszystkiego najlepszego.


Lara Gessler i Jakob Kosel z córkami na spacerze

Lara Gessler i Jakob Kosel z córkami na spacerze

Lara Gessler i Jakob Kosel z córkami na spacerze

Lara Gessler i Jakob Kosel z córkami na spacerze

Jakob Kosel i Lara Gessler na spacerze z dziećmi

Jakob Kosel i Lara Gessler na spacerze z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×