Szukaj

Rodzina Gesslerów w komplecie. Magda rozkosznie obejmuje brzuszek Lary. Takie zdjęcia oglądamy rzadko

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler jest w ciąży. Restauratorka lada moment zostanie mamą, czego dowodem jest sporych rozmiarów brzuch. Jak wygląda na krótko przed porodem? 

Lara Gessler spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. O tym, że zostanie mamą, poinformowała internautów w momencie, gdy jej krągłości były już bardzo widoczne. Restauratorka chętnie rozmawia na ten temat, udostępnia zdjęcia z brzuszkiem, odpowiada na nurtujące jej sympatyków pytania.

Niedawno Gessler w jednym z wywiadów zdradziła, że nie wie, jak będzie wyglądać jej życie po narodzinach dziecka. Podkreślała, że ma to szczęście, że nie pracuje od 8 do 16, może więc połączyć karierę z wychowywaniem maluszka:

Chciałabym, by moje macierzyństwo było świadome i przede wszystkim intuicyjne. Staram się nie planować, nie projektuję rzeczywistości i nie zastanawiam się, co będzie.

W tym samym wywiadzie Lara powiedziała, że nie planuje „robić z macierzyństwa zawodu:

Nie udaję, że nie jestem w ciąży, ale nie będę robić z macierzyństwa zawodu. Są kobiety, których świat kręci się wokół ciąży i chętnie się tym dzielą. Nie krytykuje ich, ale ja tak nie robię.

Lara Gessler na końcówce ciąży. Jak wygląda?

Gessler, oprócz udzielania wywiadów, stara się być aktywna w sieci. Regularnie publikuje posty, w których pokazuje rosnące krągłości. Tak jak we wtorkowy poranek, gdy pochwaliła się rodzinną kolacją. Gessler wraz z partnerem Piotrem Szelągiem spotkali się z mamą Lary, a także jej bratem.

Jak podkreśla restauratorka w opisie tego wieczoru na stole królowały smakołyki. Zdradziła, że jej „mama przeszła samą siebie”:

Nie ma jak u mamy. Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie. Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy — przypominający hiszpańskie lentejas — z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną. Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć. To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego.

View this post on Instagram

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy – przypominający hiszpańskie lentejas – z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Uwagę przyciąga brzuszek przyszłej mamy. Widać, że termin rozwiązania zbliża się wielkimi krokami. O tym, że Laura wygląda kwitnąco, przekonani są internauci:

  • Prawie w komplecie! Jak cudnie.
  • O mniam…tylko pozazdrościć
  • Ale pięknie wyglądasz. Ciąża zdecydowanie Ci służy.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Lara Gessler z rodziną na końcówce ciąży

Lara Gessler z rodziną na końcówce ciąży

Lara Gessler w ciąży odpoczywa na Mazurach

Lara Gessler w ciąży odpoczywa na Mazurach

Lara Gessler na końcówce ciąży

Lara Gessler na końcówce ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×