Lance z N-Sync pokazał, jak wyrosły jego dzieci. Razem z partnerem mają w domu dwa cukiereczki. „Te bliźniaki są przepiękne”

Lance Bass z partnerem i dziećmi

Lance Bass z partnerem i dziećmi

Lance Bass, były członek N-SYNC, pokazał swoje dzieci. Ubrał je w stroje z logiem zespołu. Bass jest gejem. Wychowuje dzieci razem ze swoim partnerem.

N-SYNC to amerykańska grupa popowa, która działała w latach 1995-2002. Zespół sprzedał ponad 50 milionów płyt na całym świecie i był nominowany do Nagrody Grammy. W skład kapeli wchodzili: Justin Timberlake, Lance Bass, JC Chasez, Joey Fatone, Chris Kirkpatrick. Po rozłamie artyści postawili na kariery solowe. Największy sukces odniósł oczywiście ten pierwszy. Reszta jednak też nie daje o sobie zapomnieć. Baas m.in. uczestniczył w ósmej edycji amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami.

Gwiazdor deklaruje się jako osoba homoseksualna. Został publicznie wyoutowany w 2006 roku. Poprzedziło to zrobienie mu zdjęć w jednym z klubów gejowskich przez dziennikarzy. Przez wiele lat jego partnerem życiowym był  Reichen Lehmkuh – aktor, model i były oficer wojsk lotniczych Stanów Zjednoczonych. W 2014 roku poślubił znanego malarza Michael Turchina.

Lance Bass pokazał dzieci. Jak wyglądają?

Lance Bass i Michael Turchin, podobnie jak miliony innych par na świecie, od dawna marzyli o posiadaniu potomstwa. Już po czterech latach związku podjęli oni pierwsze starania. Wynajęli surogatkę, która miała zapewnić im dziecko. Przypomnijmy, że to po prostu matka zastępcza, której rola sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia i oddania dziecka opiekunom.

W marcu 2020 roku Bass przekazał mediom, że wynajęta przez nich kobieta poroniła w ciągu zaledwie ośmiu tygodni. Była to dziewiąta próba (!!!) surogacji podjęta przez parę gejów.

W czerwcu 2021 roku Bass poinformował, że spodziewa się bliźniaków w listopadzie bieżącego roku. Dzieci, chłopiec i dziewczynka, urodziły się nieco wcześniej, bo w połowie października. Od tego czasu Baas i Turchin raczej nie dzielili się zbyt często zdjęciami potomków. Nie wytrzymali jednak długo. Jakiś czas temu zamieścili na Tik-Toku filmik, na którym trzymają dzieci.

Później na profilu Bassa pojawiło się zdjęcie pary niemowląt. Widać je na nim w koszulkach z logiem N-SYNC. Fotografię maluchów możecie zobaczyć poniżej i w naszej galerii. Fani z miejsca zakochali się w potomstwie pary homoseksualistów. Pod wpisem na Instagramie pisali m.in.:

  • Kocham ich!

  • Najlepsi kiedykolwiek!

  • Jak słodko.

  • O mój Boże. Te bliźniaki są przepiękne.

Warto też wspomnieć o imionach bliźniaków. Chłopczyk to Alexander James, dziewczynka to Violet Betty. Wam również podoba się ta para rozkosznych niemowląt?

Lance Bass, oprócz tego, że jest znany z występów muzycznych i aktorskich, aktywnie działa na rzecz społeczności osób homoseksualnych. Media okrzyknęły go nawet mianem „ambasadora LGBT”. Całkowicie słusznie. Pokazuje on światu normalne aspekty życia homoseksualistów i stara się obalać krzywdzące mity na temat tej grupy ludzi.


Dzieci wokalisty N-SYNC. Zdjęcie z Instagrama

Dzieci wokalisty N-SYNC. Zdjęcie z Instagrama

Lance Bass, jego partner i dzieci. Skrin z Tik Toka

Lance Bass, jego partner i dzieci. Skrin z Tik Toka

Lance Bass i jego partner. Zdjęcie z Instagrama

Lance Bass i jego partner. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×