Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”
David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Żona Macieja Rybusa potwierdziła, że urodzi bliźnięta! Pokazała swój spory ciążowy brzuszek

Lana Rybus ciążaLana Rybus pokazała ciążowe zdjęcia

Lana Rybus to od niedawna żona piłkarza reprezentacji Polski Macieja Rybusa. Para pobrała się po kilku miesiącach znajomości, a już wkrótce na świecie powita bliźnięta. Jak śliczna Rosjanka wygląda w ostatnich momentach przed porodem?

Młode małżeństwo długo ukrywało informację o tym, że ich rodzina się powiększy. Dzięki temu przyszła mama pierwsze miesiące ciąży mogła przeżywać w spokoju. Aż do chwili, w której para opublikowała imponującą sesję z zaokrąglonym brzuchem WAG w roli głównej. Na fotografiach możemy zobaczyć jak Maciej czule przytula swoją żonę gładząc jej krągłości.

Od tego momentu dumna przyszła mama przestała się hamować i zaczęła pokazywać kolejne fotki w błogosławionym stanie. Trzeba przyznać, że kobieta jest mistrzynią kamuflażu. Potrafi bowiem tak dobrać stylizacje, że ciążowy brzuszek nie rzuca się w oczy. Pomimo tego, że jest już ogromnych rozmiarów, nadal trzeba się dokładnie przyjrzeć, by go dostrzec.

Na najnowszych zdjęciach żona piłkarza ubrała białą koszulkę z napisem, do której założyła spódnicę z wysokim stanem. Do całości dobrała biały plecak i sportowe buty

Dodajmy, że to prawdopodobnie ostatnie chwile przed narodzinami upragnionych dzieci, które są owocem szybko rozwijającej się miłości między rodzicami. Piłkarz oświadczył się pięknej Rosjance w lutym, a miesiąc później już powiedzieli sobie „tak”.  Panna młoda wystąpiła w dwóch ślubnych kreacjach – w tradycyjnym rosyjskim stroju oraz klasycznej sukni ślubnej o fasonie syrenki.

Prawie się udało! Lana Rybus próbowała ukryć ogromny ciążowy brzuszek, ale nawet koszula nie dała rady

Grzegorz Krychowiak ma szansę na wielką karierę w Rosji! Czy gwiazdor zabierze ze sobą piękną Celię wraz z ciężarówką luksusowych ciuchów?

Co za widok! Maciej Rybus pokazał piękne zdjęcia z ukochaną. Ciążowy brzuszek jest na pierwszym planie!Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?

Komentarzy: 1


Gośćjerzy | 23 września 2018, 07:22

Lewandowska i inne wysiadaja przy NIEJ PIEKNA!!!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×