Szukaj

Lana Rybus pochwaliła się nowymi zdjęciami z noworodkiem i pokazała starszego syna. Ale wyrósł!

Lana Rybus

Lana Rybus

Lana Rybus niedawno została mamą po raz drugi. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcia noworodka i jego brata Roberta. Co na to internauci?

Maciej Rybus od jakiegoś czasu jest związany z klubem Lokomotiw Moskwa. Gdy przeprowadził się do Rosji, na jego drodze stanęła śliczna Lana. To była miłość od pierwszego wejrzenia, o czym piłkarz przekonywał w rozmowie z Polsat Sport:

Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać.

Zakochani pobrali się w 2018 roku, dwa miesiące po zaręczynach, w miejscowości Władykaukaz. Jakiś czas później powtórzyli uroczystość w Polsce, gdzie w otoczeniu bliskich i przyjaciół powiedzieli „tak” w łowickim kościele.

Lana Rybus pokazała synów. Jak wyglądają?

Lana i Maciej trzy lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Powitali na świecie Roberta. Chłopiec od kilku dni ma okazję sprawdzić się w roli starszego brata. 11 stycznia urodził się Adrian, drugi syn piłkarza i jego pięknej żony. Dumny tata o tym fakcie poinformował sieć. Pokazał zdjęcie z porodówki, na którym trzyma wyczekiwanego synka.

W sobotni wieczór Lana udostępniła nowe zdjęcia, które zostały zrobione w momencie, w którym opuszczała szpital. Rybus ma na sobie wygodny, jasny komplet, składający się z golfa i sportowych spodni. Włożyła też białe buty. Żona piłkarza trzyma młodszego synka, który śpi w najlepsze w niebieskim rożku. W kadrze znajduje się również Robert, który jest już dużym chłopcem. Na jednym z ujęć dumnie pozuje u boku mamy, na innym z ciekawością spogląda na młodszego brata.

Moje miłości. Kocham Was nieskończenie — podpisała fotografię Lana Rybus.

Lana Rybus z synami

Zdjęcia zachwyciły internautów. W komentarzach pozostawiają mnóstwo słów pod adresem mamy i synów:

  • Przepięknie razem wyglądacie. Cudowne zdjęcia.
  • Urocze są te zdjęcia. Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Widzę, że Robert już przygotowuje się do roli starszego brata. Super są te zdjęcia, są one naprawdę piękne.

Trudno nie zgodzić się z tymi wpisami. Lana i jej synowie świetnie się razem prezentują.


Lana Rybus z synami

Lana Rybus z synami

Lana Rybus z synami

Lana Rybus z synami

Lana Rybus pokazała starszego syna

Lana Rybus pokazała starszego syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×