Lana Rybus pokazała zdjęcie syna! Dawno nie widzieliśmy tak wielkich, urzekających oczu!

Maciej Rybus będzie ojcem

Maciej Rybus będzie ojcem

Maciej Rybus niezbyt często chwali się rodzimymi zdjęciami. Robi to natomiast jego piękna żona Lana, która właśnie pokazała ich synka! Mały Robercik rośnie jak na drożdżach, a fotografia pochodzi ze ślubu pary, który odbył się w Polsce kilka dni temu!

W ostatnich dniach bardzo głośno zrobiło się o jednym z naszym wspaniałych piłkarzy. Kilka dni temu Maciej Rybus i jego żona Lana po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu. Tak, fakt ten może dziwić. Dlaczego zakochani postanowili zrobić to po raz kolejny po niecałych dwóch latach tym razem w Polsce?

Para pierwszy ślub wzięła w marcu ubiegłego roku w Rosji. Tegoroczna ceremonia zorganizowana została jednak dlatego, że na poprzedniej zabrakło wielu bliskich mężczyzny, którzy nie zdążyli na czas wyrobić wiz i dolecieć na miejsce. Nic więc dziwnego, że Maciek chciał sprawiać swojej rodzinie radość i razem z nimi spędzić te wyjątkowe chwile.

Imprezę małżonkowie wyprawili pod Łowiczem i choć starali się utrzymać wszystko w tajemnicy, zdjęcia paparazzi do mediów dotarły. Kilka dni po wydarzeniu do sieci trafiają jednak już nowe. Jednym z nich podzieliła się na swoim Instagramie Rosjanka, która ubrana w białą suknię ślubną trzyma na kolanach swojego kilkumiesięcznego synka!

Chłopiec ubrany był bardzo elegancko i naprawdę się zmienił! Robert nie dość, że bardzo urósł, to urzekają jego piękne, wielkie oczęta.  Nie ma więc wątpliwości, że w przyszłości będzie atrakcyjnym mężczyzną. W końcu ma przepiękną mamę i przystojnego tatę. 😉

Spójrzcie tylko na na to zdjęcie! To z pewnością najsłodsze co dzisiaj zobaczycie!

View this post on Instagram

Любимый самый ❤️????????

A post shared by Лана???????? (@___lanochka___) on

Maciej i Lana Rybus wzięli ślub w Polsce. Pani młoda wybrała fenomenalną suknię!

Instagram żony Macieja Rybusa aż paruje od seksapilu. Teraz pokazała się w bikini dwa miesiące po porodzie

Niezwykłe zdjęcia Macieja Rybusa z żoną i malutkim synkiem. Takiej sesji nie miała nawet Kim Kardashian!


Lana Rybus z synkiem

Lana Rybus z synkiem

Sesja zdjęciowa Macieja Rybusa i Lany Rybus z synkiem

Sesja zdjęciowa Macieja Rybusa i Lany Rybus z synkiem

Maciej Rybus i Lana Rybus powrót ze szpitala

Maciej Rybus i Lana Rybus powrót ze szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×