Lana Del Rey rozstała się ze swoim przystojnym partnerem. Jak do tego doszło?

Lana Del Rey rozstała się

Lana Del Rey rozstała się

Lana Del Rey and Sean Larkin rozstali się. Uczucie pary wypaliło się po kilku miesiącach. Dlaczego?

Oficjalnie Lana Del Rey (34) i Sean Larkin (46) zadebiutowali jako para dopiero na party poprzedzającym rozdanie nagród Grammy – 25 stycznia 2020 roku. To wtedy zostali sfotografowani. To wtedy cierpliwie i z uśmiechami pozowali fotoreporterom zgromadzonym wokół czerwonego dywanu. Absolutnie nic nie wskazywało, że już wkrótce nad tym związkiem mogą zebrać się czarne chmury. Tym bardziej, że Lana Del Rey dopytywana o związek przez wścibskich reporterów z uśmiechem odpowiadała, że jest szczęśliwa w tej relacji.

Co połączyło Lanę Del Rey i Seana Larkina?

Oboje są ludźmi sukcesu i znanymi postaciami show-biznesu.  Każda płyta Lany jest sukcesem. Jej „leniwy”, sensualny wokal to znak rozpoznawczy gwiazdy. Mimo kontrowersji związanych z występami na żywo, była w tym roku nominowana do dwóch nagród Grammy: za album i za piosenkę roku Norman F***ing Rockwell. Sean Larkin z kolei to jak najbardziej autentyczny oficer policji, ale też analityk i osobowość telewizyjna. Prowadzi show PD CAM, a także jest ekspertem programu LivePD – oba dotyczą pracy policji.

Czy Lana Del Rey zerwała z Seanem?

Jak dowiedział się New York Times, Lana Del Rey i Sean Larkin rozstali się i w tej chwili są przyjaciółmi. Bardzo enigmatyczne określenie na to, co jeszcze dwa miesiące temu uszczęśliwiało Lanę. Jak dodał Sean:

Nadal ze sobą rozmawiamy, ale oboje mamy teraz napięte harmonogramy – mówił Sean. i dodał: – Po prostu stało się pewnego dnia.

A zapytany o ich związek i czas, który spędzili razem wyznał:

Kiedy byliśmy w Tulsa, spędzaliśmy czas z moimi przyjaciółmi. Wszyscy uwielbiamy Super Bowl, bawiliśmy się razem, chodziliśmy na kolacje i takie tam. Normalne rzeczy, jakie pary robią ze swoimi przyjaciółmi – komentował gwiazdor.

Najwyraźniej spędzanie czasu z przyjaciółmi, Super Bowl, wspólne kolacje i inne normalne rzeczy nie potrafiły uratować tego związku. Kto potrzebował czegoś więcej? Komu brakowało wrażeń? Lanie czy Seanowi? Tego nie wiadomo. Na razie piosenkarka milczy na ten temat.


Lana Del Rey i Sean Larkin – Grammy 2020

Lana Del Rey i Sean Larkin – Grammy 2020

Lana Del Rey i Sean Larkin – Grammy 2020

Lana Del Rey i Sean Larkin – Grammy 2020

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×