Lana Del Rey zakochana! Gwiazda pokazała swojego przystojniaka. Jest od niej sporo starszy

Lana Del Rey i Sean Larkin są parą

Lana Del Rey i Sean Larkin są parą

Lana Del Rey ma chłopaka. Gwiazda hitu Video Games pochwaliła się partnerem, który jest od niej starszy o 12 lat. Kim jest Sean Larkin, ukochany wokalistki?

Lana Del Rey, która nie tak dawno temu wydała kolejny album, Norman Fucking Rockwell!, od dłuższego czasu stara się chronić swoją prywatność. Wokalistka mało mówi o życiu prywatnym, chętniej za to koncertuje i nagrywa kolejne hity. Popularność, jaką przyniosły jej dotychczasowe single, sprawiła, że jej życiem uczuciowym zaczęły interesować się media.

Z doniesień amerykańskiej prasy wiadomo, że do tej pory Lana Del Rey była związana z muzykiem – Barriem-Jamesem O’Neillem, którego porzuciła dla włoskiego fotografa – Francesco Carrozziniego. Para rozstała się w 2015 roku. Od tego czasu artystka była singielką. Aż do teraz.

We wtorek, 34-letnia piosenkarka, która naprawdę nazywa się Elizabeth Woolridge Grant, zdradziła, że jest zakochana. Amerykanka zamieściła na Instagramie romantyczne zdjęciem z nowym chłopakiem, który jest od niej starszy o 12 lat. Na fotografii możemy podziwiać zakochanych na tle natury.

Sean Larkin – kim jest chłopak Lany Del Rey?

Wybranek Lany, to 46-letni Sean Larkin – amerykański policjant, który zyskał rozpoznawalność, biorąc udział w programach typu reality. W telewizyjnych produkcjach pokazuje, jak wygląda od kulis zawód policjanta. W zrobieniu kariery na szklanym ekranie z pewnością pomogła mu hollywoodzka uroda i przyjemny, niski głos. W końcu na pierwszy rzut oka bliżej mu do aktora z komedii romantycznej, niż twardego strażnika prawa.

Lana i Sean są parą od września 2019. Wtedy do mediów przedostały się zdjęcia z ich randki w Central Parku w Nowym Jorku. Oficjalnie wokalistka spekulacje tabloidów potwierdziła w grudniu, kiedy to opublikowała pełne namiętności zdjęcie z ukochanym. Fotografia powstała na backstage’u jednego z koncertów artystki. Podobno Larkin często towarzyszy jej za kulisami, wspierając ukochaną przed występami.

View this post on Instagram

????????

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

Lana Del Rey może pochwalić się nie tylko sukcesami w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Jej najnowszy album zdobył nominacje do nagrody Grammy, ponadto gwiazda przygotowuje się obecnie do występu na Bonnaroo Music and Arts Festival, który odbędzie się w czerwcu.


Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Lana Del Rey i jej chłopak Sean Larkin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×