Wirtualna Polska

Laluna z „Królowych życia” szczerze o wypadku syna Sylwii Peretti: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”

Laluna z „Królowych życia” szczerze o wypadku syna Sylwii Peretti: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”

Laluna

Laluna z Królowych życia w jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat wypadku syna Sylwii Peretti. Jak zareagowała na wieść o jego śmierci?

Wirtualna Polska

Katarzyna Alexander, znana jako Laluna Unique, zyskała popularność dzięki programowi Królowe życia, w którym występowała przez kilka sezonów. Fani show pokochali Kasię za jej odwagę, a także jej kontrowersyjny wygląd. Do dziś celebrytka zaskakuje co rusz to nowym wyglądem, zmieniając co chwila peruki i poprawiając swoją urodę operacjami plastycznymi.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Laluna szczerze o wypadku syna Sylwii Peretti

Laluna nie należy do osób „łatwych”. W niejednym wywiadzie podkreślała, że nie utrzymuje dobrych relacji z większością pań, które występowały z nią w programie Królowe życia. W rozmowie z portalem Świat Gwiazd wyznała, jak zareagowała, gdy dowiedziała się o śmierci syna Sylwii Peretti.

Nie mogłam wierzyć. Cały czas pytałam innych, czy on żyje. Pisałam do każdego i tak dalej. Bo cały czas w głowie miałam takie wyobrażenie, co ta matka czuje. Co ta matka czuje? Co się dzieje? Ale to nie tylko chodzi o Sylwię Peretti. Tam zginęła czwórka dzieci. Czwórka młodych chłopaków, więc tragedia straszna – powiedziała Laluna.

Mimo iż Laluna wie, że Sylwia nie darzy jej sympatią, to i tak wysłała Peretti kondolencje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja wiem, że Sylwia nie darzy mnie sympatią. My nigdy nie byłyśmy koleżankami. Ona kiedyś powtórzyła słowa, kiedyś zaufałam i jej coś powiedziałam, a ona to powtórzyła do telewizji. I o to się na nią obraziłam. A ona później się wypowiedziała. Ale chcę ci teraz coś pokazać. Jaką ja jestem osobą – wyznała, po czym wyciągnęła telefon. Jako jedyna z programu Królowe Życia złożyłam jej kondolencje i napisałam na story, żeby się trzymała mocno. A wiesz dlaczego? Bo życie weryfikuje. To, że ona mnie nie lubi, to nie znaczy, że ja jej nie współczuję. Ja jej bardzo współczuję. Oczywiście nie odczytała, nie odpisała, miała prawo. Najszczersze kondolencje z całego serca, bo ja naprawdę jej współczuję bardzo – opowiedziała Kasia.

W dalszej rozmowie Laluna wyznała, że wie co czuje Sylwia Peretti, gdyż sama jest mamą 19-letniej Laury.

Wiem, co czuje, bo jestem mamą. Dopóki nie jesteś matką, to tego nie poczujesz. I osobiście na story wrzuciłam kondolencje i naprawdę dla mnie jest tragedia straszna – dodała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Laluna o szybkiej jeździe autem. Sama miała kiedyś poważny wypadek

Laluna w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała także o swoich przeżyciach. Zdradziła, że sama kiedyś szybko jeździła, lecz to uległo zmianie.

Wirtualna Polska

Nie wyobrażam sobie tego, jakby to się stało, żeby ktoś z nich wjechał w moją rodzinę. Naprawdę. Ja też byłam debilem, jak byłam młoda. Też szybko jeździłam, ale ja zeszłam na dół. Nie wyobrażam sobie teraz przejechać przez miasto sto na godzinę. A co z ludźmi? Co z psami? Co z dziećmi? Ja też myślałam, że gdyby ten chłopak wcześniej nie wyszedł na tę drogę, to ich by może nie zarzuciło. Ale to nie jest wina tego chłopaka. No dobra, on w złym miejscu przechodził. Ale jaki ch*j jechali tak szybko? I ponoć oni tam częściej tak robili, tak? Ja nie chcę tego już mówić, czyja wina… Lepiej by było, gdyby to się nie stało i oni by tak nie jeździli. Można było tego uniknąć – powiedziała.

Gwiazda Królowych życia wyjawiła również, że sama miała kiedyś ciężki wypadek, w którym o mały włos nie zginęła.

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Ja w 2012 roku miałam wypadek, śmiertelny prawie. Mnie reanimowali. Ja dostałam jeszcze jedną szansę na życie. A też tak zapie***lałam samochodem. I od tamtej pory całkiem inaczej popatrzyłam na świat. Mnie mieli nogę amputować. Gdyby nie dobry szpital i specjalista w Hamburgu, to ja bym była bez nogi – wyznała Laluna.

 

Laluna Unique

Laluna Unique

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Sylwia Peretti z synem

Sylwia Peretti z synem

Laluna Unique

Laluna Unique

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×