Romans w rodzinie królewskiej jakiego jeszcze nie było! 28-lenia piękność spotyka się 62-letnim miliarderem!

Królowa Elżbieta II - rodzinne afery

Królowa Elżbieta II - rodzinne afery

Siostrzenica księżnej Diany – Lady Kitty Spencer spotyka się z 62-letnim potentatem mody z RPA. Majątek jej wybranka szacuje się na 80 milionów funtów. Parę dzieli 34 lata różnicy.

Lady Kitty Spencer od kilku lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek. Swoją urodą przykuła już media na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, wówczas pojawiła się w towarzystwie brata Louisa oraz matki Victorii. Kitty jest bardzo podobna do księżnej Diany, zatem dziewczyna na brak popularności wśród fanów rodziny królewskiej nie narzeka. Okazuje się, że o 28-letniej piękności zrobiło się głośno, wszystko za sprawą jej nowego romansu.

Kitty Spencer spotyka się z 62-letnim potentatem mody. Mężczyzna jest od niej starszy o 32 lata! Michael Lewis, urodził się w RPA, jest po rozwodzie i ma trójkę dorosłych dzieci. Majątek nowego chłopaka Kitty szacuje się na 80 milionów funtów. Para została ostatnio przyłapana w hotelu na Manhatannie. Gdy opuszczali hotel kochankowie romantycznie trzymali się za ręce.

Kitty Spencer przez cztery lata, do 2017 roku, była związana z magnatem nieruchomości, 48-letnim Niccolo Barattieri di San Pietro. Później kilka razy została przyłapana w towarzystwie krykiecisty Nicka Comptona. Wygląda na to, że bratanica księżnej Diany od dawna lubi starszych od siebie mężczyzn.

Czy Michael Lewis jest tym ostatnim?

Zobacz: Camilla Parker-Bowles to druga księżna Diana! Potraktowała swoją fankę w niesamowity sposób

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie mają praw rodzicielskich do swojego dziecka! Jak to jest możliwe?!

Zobacz: Książę William pękł podczas przemowy. Opowiedział o traumie po tragicznej śmierci księżnej Diany


Kitty Spencer w czarnej sukience i imponującej kolii

Kitty Spencer w czarnej sukience i imponującej kolii

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer

Kitty Spencer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×