Ale news! Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?!

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera przeszedł do historii. Czy to znaczy, że mężczyzna zaczął układać sobie życie z inną kobietą? Zagraniczne tabloidy nie mają wątpliwości, że wybranką jego serca jest Lady Gaga, ale nie to jest największą sensacją! Ponoć para… spodziewa się dziecka!

Ziścił się najgorszy scenariusz jaki tylko był możliwy. Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się po tym, jak modelka zobaczyła na własne oczy, jaka chemia łączy jej ukochanego z Lady Gagą. Aktor bowiem poznał artystkę na planie filmu Narodziny gwiazdy, w którym grali zakochaną w sobie na zabój parę. Choć plotki krążyły od dawna, rosyjska piękność starała się wyzbyć ich z głowy. W końcu pękła i wyprowadziła się z ich willi.

Irina już ponoć szuka zastępstwa. Uważa, że skoro jest śliczna i niczego jej nie brakuje, nie powinna być sama. Tym bardziej, że – jak twierdzi zagraniczna prasa – jej eks układa sobie życie u boku gwiazdy, z którą nagrał hit Shallow. Ich związek wszedł ponoć już na wyższy level, ponieważ jak podają dzisiejsze media, Lady Gaga jest w ciąży, a poród zaplanowany ma na koniec roku.

Oficjalnie, żadne z nich nie potwierdziło i nie zdementowało plotek. Faktem jednak jest, że Bradley od zawsze mówił, że chce mieć więcej niż jedno dziecko, jednak z pewnym odstępem czasowym. Podobnie Gaga, której marzy się dzidziuś, planowała założenie rodziny już z poprzednim partnerem. Mimo że byli zaręczeni, związek się rozpadł, a marzenia o byciu mamą legły na pewien czas w gruzach.

Jeśli plotki okażą się prawdą, bobas będzie bardziej wyczekiwanym dzieckiem niż potomek Meghan Markle i Harry’ego. Na razie jednak warto ostudzić emocje, bowiem sensacyjną wiadomość podał mający wątpliwą renomę australijski magazyn Woman’s Day.

Lady Gaga i Bradley Cooper pojawią się razem publicznie już w najbliższy weekend podczas brytyjskiego festiwalu Glastonbury. Czy potwierdzą rewelacje kolorowej prasy?

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×