Zagraniczna prasa przekazała wspaniałą nowinę z życia Lady Gagi i jej ukochanego. To musi być miłość!

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga ma nowego partnera, ale to nie koniec sensacyjnych doniesień na temat jej życia. Gwiazda niebawem zostanie mamą. Przynajmniej tak donosi zagraniczna prasa.

Lady Gaga dwa lata temu zagrała u boku Bradleya Coopera w filmie Narodziny gwiazdy. Po premierze filmu wiele osób zaczęło podejrzewać, że piosenkarka i aktor zakochali się w sobie. Sami zainteresowani chętnie podsycali te plotki. Podczas wspólnych występów nie szczędzili sobie czułości. To spowodowało, że tabloidy regularnie pisały na temat ich romansu. Ujawniały ich plany na przyszłość, a także twierdziły, że będą mieli dziecko.

Po rzekomym odrzuceniu jej uczuć przez aktora, była jeszcze w kilku związkach. Wśród jej partnerów był między innymi Dan Horton, z którym gwiazda spotykała się przez długi czas. Potem ponownie została singielką. Od niedawna ma jednak nowego chłopaka. To poważny związek, a tabloid donosi, że będą mieli dziecko.

Lady Gaga jest w ciąży?

New Weekly donosi, że supergwiazda popu spodziewa się dziecka ze swoim nowym chłopakiem, Michaelem Polanskym. Gaga ogłosiła swój nowy związek na Instagramie ponad tydzień temu, a informator gazety potwierdza domysły o ciąży, mówiąc:

Zawsze chciała być mamą i uważa, że ​​jest to właściwy czas. Polansky wydaje się być szczęśliwy, że będzie ojcem.

Wygląda na to, że Lady Gaga w końcu znalazła miłość swojego życia. Mężczyzna nie odpycha jej uczuć i zdaje się je odwzajemniać. Oboje wydają się być gotowi na poważną relację, a nawet na rodzicielstwo.

Michael Polansky – Kim jest chłopak Lady Gagi?

Jak donosi zagraniczna prasa Michael Polansky to inwestor oraz przedsiębiorca. Studiował na Harvardzie, a obecnie pracuje w Grupie Parker, czyli w instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z nowotworami.

Spotykają się od niedawna i w tym czasie wokalistka zdążyła stracić dla niego głowę. Ich wspólne zdjęcie wywołało ogromne poruszenie wśród fanów artystki. Pisali, że są piękną parą i że bardzo do siebie pasują, a także, że Gaga zasłużyła w końcu na szczęście. Oby okazali się dobrymi prorokami.

Zobacz także: Lady Gaga w sylwestra pokazała gorący film z nowym partnerem! Bradley to przeszłość. Teraz on skradł jej serce


Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga bez makijażu

Lady Gaga bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×