Lady Gaga wydała nowy klip. Wszyscy zastanawiają się, o co chodzi w „911”. Gwiazda tłumaczy

Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Lady Gaga wydała nowy klip do piosenki 911. Zdecydowała się wyjaśnić, o co chodzi w jej nowym dziele. Zobaczcie.

Lady Gaga opowiada o znaczeniu swojej piosenki 911 i nowego teledysku, który właśnie wydała. Kontrowersyjna artystka po raz kolejny zaskoczyła. Zobaczcie, o co chodzi.

Lady Gaga wyjaśnia, o co chodzi w 911

Na teledysku 34-letnia piosenkarka budzi się na pustyni w psychodelicznym świecie, a później dowiadujemy się, że przez cały czas miała halucynacje. Pod koniec piosenki, Gaga wraca do rzeczywistości po tym, jak była zaangażowana w poważny wypadek i woła, że ​​zapomniała pigułek.

Gaga wyjaśniła na swoim koncie na Instagramie:

Ten krótki film jest dla mnie bardzo osobisty, moje doświadczenie ze zdrowiem psychicznym oraz sposób, w jaki rzeczywistość i sny mogą łączyć się ze sobą, tworząc bohaterów w nas i wokół nas. Chciałbym podziękować mojemu reżyserowi, filmowcowi Tarsemowi za podzielenie się ze mną pomysłem, który miał 25 lat, ponieważ moje życie tak bardzo do niego przemówiło.

Gaga podziękowała również swojemu zespołowi i powiedziała:

Minęły lata, odkąd czułam się tak żywa w mojej kreatywności, aby razem stworzyć to, co zrobiliśmy z '911′.

Na koniec wyraziła wdzięczność swoim fanom:

Dziękuję, małe potworki. Nie śpię, widzę cię, czuję cię, dziękuję, że uwierzyłeś we mnie, kiedy bardzo się bałam. Coś, co kiedyś było moim codziennym życiem, jest teraz filmem, prawdziwą historią, która jest przeszłością, a nie teraźniejszością. To poezja bólu.

View this post on Instagram

This short film is very personal to me, my experience with mental health and the way reality and dreams can interconnect to form heroes within us and all around us. I’d like to thank my director/filmmaker Tarsem for sharing a 25 year old idea he had with me because my life story spoke so much to him. I’d like to thank Haus of Gaga for being strong for me when I wasn’t, and the crew for making this short film safely during this pandemic without anyone getting sick. It’s been years since I felt so alive in my creativity to make together what we did with “911”. Thank you @Bloodpop for taking a leap of faith with me to produce a record that hides in nothing but the truth. Finally, thank you little monsters. I’m awake now, I can see you, I can feel you, thank you for believing in me when I was very afraid. Something that was once my real life everyday is now a film, a true story that is now the past and not the present. It’s the poetry of pain.

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

W maju, kiedy piosenka została wydana, Gaga otworzył się na temat znaczenia tekstu piosenki.

Napisałam piosenkę na Chromatica pod tytułem '911′ i jest ona o lekach przeciwpsychotycznych, które biorę, a to dlatego, że nie zawsze mogę kontrolować rzeczy, które robi mój mózg, wiem o tym. I muszę brać leki, aby zatrzymać ten proces – powiedział Gaga w wywiadzie dla Apple Music.

Gaga rozlicza się w utworze z problemami ze swoim zdrowiem

Nie widzę, jak płaczę / Nie widzę, jak już płaczę – śpiewa w piosence.

Najwyraźniej odniosła się do skutków ubocznych leku, czyli zmniejszonych reakcji emocjonalnych. Cały utwór poniżej.


Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Lady Gaga - 911

Komentarze

  • Gośćxxxxx pisze:

    Po co o niej piszecie. Przeszła rytuał okultystyczny w lesie na zlecenie Abramovic. Tak się kończą zabawy z demonami, albo się wariuje, albo zostaje egzorcysta.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×