Szukaj

Lady Gaga wypuściła nową piosenkę i teledysk! Nakręciła go telefonem. Będzie hit na miarę „Shallow”? [WIDEO]

Lady Gaga lubi szokować. To przecież wiecie! Nie zdziwi Was więc pewnie fakt, że gwiazda muzyki zdecydowała się nakręcić najnowszy teledysk telefonem! Koniecznie musicie go zobaczyć.
Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga opublikowała nowy teledysk! Klip do Stupid Love pojawił się w serwisie YouTube kilkanaście godzin temu, a lada moment osiągnie milion wyświetleń! Oficjalna premiera miała jednak miejsce na platformie VEVO więc liczby odsłon należy pomnożyć.

Lady Gaga: Stupid Love – piosenka i teledysk nakręcony telefonem

Całość utrzymana jest w klimacie, którego można się było po artystce spodziewać. Są ciekawe stylizacje, szalone kolory, tańce, pozy i co najważniejsze… Teledysk został nakręcony telefonem! Jakim? To iPhone 11 Pro. Telefon, który kosztuje nie mniej niż 5 tysięcy złotych, a mimo to wielu po niego sięga! Jak widać trzy obiektywy spełniają oczekiwania także filmowych twórców!

Kręcenie na iPhonie to nowe terytorium. Jako twórca filmowy wiem, że istnieje znormalizowany sposób robienia teledysków, reklam telewizyjnych i filmów na większych, znacznie droższych aparatach. Świetnie strzeliliśmy na iPhone’a 11 Pro. Daje nam to wiele nowych możliwości – powiedział w jednym z wywiadów reżyser klipu Daniel Askill.

Zobacz jeszcze: Lady Gaga zmyła makijaż, a fani oniemieli z zachwytu. Na co dzień wygląda jak dziewczynka

Jak to wyglądało w praktyce?

Umieściliśmy telefony na profesjonalnym steadicamie i profesjonalnym dronie (…) Użyliśmy wszystkich trzech tylnych kamer, ale przeważnie przełączaliśmy się między trybem Wide i Teleobiektywem i działaliśmy jednocześnie z dwiema częstotliwościami klatek. Kręciliśmy wszystko w 4K – dodał zdradzając kilka sekretów produkcji.

Efekt zachwyca! Ale pewnie gdybyśmy Wam nie powiedzieli, to nawet byście nie pomyśleli, że do produkcji teledysku użyto telefonów, a nie profesjonalnego sprzętu z najwyższej półki. Prawda?

Koniecznie zobaczcie, jak wyszło.


Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Lady Gaga

Lady Gaga "Stupid Love"

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×